Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
29 EDNA - FARMA SHPK 266 114,859,846 266 114,859,846 112,629,937

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė kontate: Blerje medikamente - financuar nga Buxheti i Shtetit 58,566 Lidhur Kontrata +Shtesė EDNA - FARMA SHPK 58566
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 37 Sodium lactate Sodium Chloride Potassium Chloride CaCl x 2H20 500 ml 196,400 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 196000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Barna: Loti 87 - Sistemi kardiovaskular Noradrenaline 8mg/4ml Flakon/ Ampule, Loti 102 - Anestezi Reanimacion Cisatracurium 2mg/ml Flakon/ Ampule 556,150 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 556150
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Loti 7 - Sodium lactate dhe Sodium chloride dhe Potassium chloride dhe Calcium chloride dihydrate 500 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 174,097 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 173814
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Loti 34 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 2,856 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 2856
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Loti 2 - Sodium bicarbonate, 0.84 gr -10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 27,240 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 27240
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Loti 7 - Sodium lactate dhe Sodium chloride dhe Potassium chloride dhe Calcium chloride dihydrate 500 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 982,000 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 982000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 12 - Cefuroxim; Loti 14 - Ciprofloxacine 200,898 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 200898.333333333
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 14 - Aciclovir 24,792 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 24791.6666666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Loti 34 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 14,875 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 14875
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Loti 2 - Sodium bicarbonate, 0.84 gr -10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 170,250 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 170250
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Loti 2 - Sodium bicarbonate, 0.84 gr -10 ml, Flakon/ Ampule; Loti 7 - Sodium lactate dhe Sodium chloride dhe Potassium chloride dhe Calcium chloride dihydrate 500 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 329,440 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 329440
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje medikamente pėr nevojat spitalore nė S. U. "Shefqet Ndroqi", ndarė me 36 Lote - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 34 - Noradrenaline 28,736 Njoftuar Fituesi EDNA - FARMA SHPK 28725
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 2 - Sodium bicarbonate, 0.84 gr -10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 454,000 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 454000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 7 - Sodium lactate dhe Sodium chloride dhe Potassium chloride dhe Calcium chloride dihydrate 500 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 1,797,060 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 1797060
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 10 - Sodium Chloride, 0.9 %-100 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 121,240 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 121240
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr Loti 2 - Sodium bicarbonate, 0.84 gr -10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 211,867 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 211866.666666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr Loti 34 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 93,713 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 93712.5
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Loti 34 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 21,420 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 21420
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 14 - Ciprofloxacine 400,000 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 400000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 34 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 5,355 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 5355
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 2 - Sodium bicarbonate, 0.84 gr -10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 249,700 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 249700
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 7 - Sodium lactate dhe Sodium chloride dhe Potassium chloride dhe Calcium chloride dihydrate 500 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 343,700 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 343700
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Loti 34 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 21,420 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 21420
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti 34 - Aminophylline, 250 mg/10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 3,570 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 3570
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti 2 - Sodium bicarbonate, 0.84 gr -10 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 36,320 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 36320
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti 10 - Sodium Chloride, 0.9 %-100 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 86,600 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 86600
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti 7 - Sodium lactate dhe Sodium chloride dhe Potassium chloride dhe Calcium chloride dihydrate 500 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 1,964,000 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 1964000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 14 - Aciclovir 665,833 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 665833.333333333
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 1 - Teicoplanin 400 mg 102,500 Lidhur Kontrata EDNA - FARMA SHPK 102500