Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 A.E.K Security SH.R.S.F. 12 20,375,072 12 20,375,072 19,877,037

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes me Roje Private 5094587 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 4859797.65
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Drejtorinė e Shėndetit Publik Berat - financuar nga Buxheti i Shtetit 1500000 Rishpallje me Lidhje Kontrate A.E.K Security SH.R.S.F. 1467450
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, pėr nevoja tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Berat 5257423 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 5190640
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 234377 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 234377
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 372000 Lidhur Kontrata +Shtesė A.E.K Security SH.R.S.F. 372000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private - financuar nga Buxheti i Shtetit 1299370 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 1171885
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 180290 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 180290
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė spitalit me roje private 541405 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 541405
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1082810 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 1075008
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1082810 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 1064184
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Berat Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė Drejtorisė Rajonale e Shėndetėsisė, Berat 1865000 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 1860000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes me roje private i DRSH, Berat pėr vitin 2016 1865000 Njoftuar Fituesi A.E.K Security SH.R.S.F. 1860000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.