Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
14 Kastrati SHA 19 51,664,828 19 51,664,828 49,460,494

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Blerje karburant per automjete (Diesel) - financuar nga Buxheti i Shtetit 1947780 Njoftuar Fituesi Kastrati SHA marzh fitimi 11%
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Loti I - Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diezel (Gazoil) pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė 1534800 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 1279000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje Gazoil 10ppm pėr mbulimin e nevojave tė Spitalit Has, deri nė lidhjen e kontratės sė re pėr vitin 2017 550000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 550000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje karburant pėr automjete 1250000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 1250000
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Furnizimi me karburant 47020 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 46299.1666666667
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Furnizim me karburant, Solar 400000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 400000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: "lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr pėrdorim civil termik dhe industrial (kaldaja)" 664659 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 664659.2
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (solar) pėr nevojat spitalore, Spitali Ersekė" 416362 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 416362
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr automjetet Diesel (Gazoil)", Loti 1- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit 500000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 500000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial (SOLAR) pėr DSHS Pogradec" 246737 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 246737
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr perdorim termik civil dhe industrial (NAFTE) pėr DSHS Pogradec" 566667 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 566667
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Nafte D1 me bot 673669 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 673669
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Furnizimi me lėndė djegėse pėr ngrohje", pėr pėrdorim termik dhe civil industrial 37701900 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 37701862
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje" 300000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 300000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Furnizimi me karburant nė emėr dhe pėr llogari tė Kryeministrisė, ministrive dhe institucioneve tė varėsisė", i ndarė nė lote- Loti 2 - Furnizimi me lėndė djegėse pėr pėrdorim termik dhe civil industrial 3196930 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 3196935
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje Solari 216667 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 216667
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Furnizim me Karburant, Gazoil 10ppm dhe Benzinė pa plumb 1080960 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 1080960
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Furnizim me lėndė djegėse pėr automjetet diesel (gazoil) 236833 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 236833
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr pėrdorim Termik dhe civil, termik dhe industrial (Solare) pėr kaldaja" 133844 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 133844
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.