Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
22 Kastrati SHA - Kastrati SHPK 32 25,332,137 32 25,332,137 26,006,096

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM) Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM) Blerje pėr Ministrinė e Shėndetėsisė: Loti I - Furnizim me lėnde djegese per automjete Benzine pa Plumb; Loti III “Furnizim me lende djegese per automjete Diesel (Gazoil) 11350000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA - Kastrati SHPK 11250000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete karburant diesel (gasoil) 500000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 500000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė Kontrate: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil) 580000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 580000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė Kontrate: Blerje materiale konsumi pėr shėrbimin e hemodializės 328129 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 328129
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Dibėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Dibėr Shtesė kontrate: Furnizim me karburant (pėr nevojat e fillimit tė vitit ) 250000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 250000
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Dibėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Dibėr Furnizim me karburant (Kontratė shtesė pėr nevojat e fillimit tė vitit) 250000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA - Kastrati SHPK 250000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje karburant pėr automjetet 500000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 500000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse tė lėngėt pėr automjete Diesel (Gazoil) 833333 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 833333
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr automjete karburant Diesel (Gazoil) S SH EN 590: 2009 dhe A1: 2010 29190 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 919816.666666667
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Furnizimi me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil ) 63800 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 63800
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Blerje Sodium Chloride (0.9%-500 ml), pėr nevoja spitalore, Loti 1 1586386 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 1586385.69166667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Loti 1 - Furnizimi me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil) 191877 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 191877
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė kontrate: Blerje Gazoil 10ppm pėr mbulimin e nevojave tė Spitalit Has nė fillim tė vitit 2017 177250 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 177250
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Furnizimi me lėndė djegėse pėr automjete - karburant diesel (gasoil) pėr Spitalin Psikiatrik Vlorė 564833 Lidhur Kontrata Kastrati SHA - Kastrati SHPK 564832
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Shtesė kontrate: Furnizimi me lėndė djegėse Diesel D1 700000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 583333.333333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: Funizim me karburant 333333 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 333333
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete 576000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 576000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė kontrate: Furnizim me Gazoil 10 pp 360000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 360000
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Furnizim me karburante, nė emer dhe pėr llogari tė Kryeministrisė, Ministrive dhe Institucioneve tė varėsisė 250000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA - Kastrati SHPK 250000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shtesė kontrate: "Blerje karburanti" 666666 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 666666
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr automjetet Diesel (Gazoil) 500000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 500000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr automjetet, karburant diesel (gasoil) pėr DSHS Pogradec" 624993 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 624993
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr automjetet, benzinė pa plumb pėr DSHS Pogradec" 79819 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 79819
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Furnizimi me lėndė djegėse pėr automjetet Diesel (Gazoil)", me tollona 282592 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 282592
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizim me Gazoil D1 me Tollon 448000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA - Kastrati SHPK 448000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr automjetet Diesel (Gazoil)" 416667 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 416667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Shtesa nė kontratė pėr lotin 1- Furnizimi me lėndė djegėse pėr automjetet Diesel (Gazoil) 156750 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 156750
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė kontrate: "Blerje Gazoil 10ppm pėr mbulimin e nevojave tė Spitalit Has" nė fillim tė vitit 2016 180453 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 180453
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Furnizim me karburant pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 594600 Lidhur Kontrata Kastrati SHA - Kastrati SHPK 594600
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Loti i - Furnizim me Gazoil 10 ppm pėr automjetet e Spitalit Korēė 1035000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 1035000


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.