Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Rajonal Durrės BEOR SHPK 2 478,843 2 478,843 423,054

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Mirėmbajtje tė aparaturave Mjekėsore Full-Risk. Loti 5 - Mirėmbajtje parandaluese dhe korrigjuese pėr Autoklave Icos Colussi UP60 70,510 Lidhur Kontrata +Shtesė BEOR SHPK 70510
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Mirėmbajtje aparaturash mjekėsore Full Risk ndarė nė 2 lote- Loti 2 - Financuar nga FSDKSH 408,333 Lidhur Kontrata BEOR SHPK 352544
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >