Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
10 Ilma SHPK 52 28,981,544 52 28,981,544 29,342,955

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerja Medikamente 183,366 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 183366
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 16 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Ciprofloxacine 400mg/200ml Flakon/ Ampule 103,599 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 103599
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 21 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Levofloxacin 500 mg Tablete/ Kapsule 2,893 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 2893
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 36 - Barna dermatologjike, Povidone Iodine, 10%- 1000, Flakon/ Ampule 34,668 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 34668
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 43 - Barna hormonale sistemike, Progesterone, 25 mg - 1ml, Flakon/ Ampule 1,620 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 1620
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 68 - Metabolizmi dhe trakti tretės, Thiamine hydrochloride (Vitamin 50 B1) mg -1 ml, Flakon/ Ampule 9,990 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 9990
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 70 - Metabolizmi dhe trakti tretės, Ascorbic acid (Vitamine C) 100 mg - 2 ml, Flakon/ Ampule 26,946 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 26946
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 71 - Metabolizmi dhe trakti tretės, Ascorbic acid (Vitamine C) 100 mg, Tablete/ Kapsule, 518 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 518
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 79 - Sistemi kardiovaskular, Metoprolol tartrate 100 mg, Tablete/ Kapsule 81 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 81
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 81 - Sistemi kardiovaskular, Nitroglycerine 0.3 mg, Tablete/ Kapsule 525 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 525
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 82 - Sistemi kardiovaskular, Glyceryl trinitrate 5 mg-1.5 ml, Flakon/ Ampule 9,262 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 9262
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 88 - Sistemi muskolo-skeletik, Ibuprofen 100mg/5ml-, Flakon/ Ampule 1,429 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 1429
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 90 - Sistemi muskolo-skeletik, Piroxicam 20mg/ml-1, Flakon/ Ampule 1,041 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 1041
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 92 - Sistemi nervor, Bupivacaine hydrochloride 5mg/ml - Flakon/ Ampule 18,144 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 18144
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15 prill 2017 (sipas loteve). Loti 116 - Sistemi respirator, Loratadine, 10 mg, Tablete/ Kapsule 66 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 66
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje medikamente pėr Spitalin Tropojė 1,473,000 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 1470001
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje medikamente, materiale mjekėsore, kite e reagente dhe materiale pėr imazherinė pėr nevoja urgjente tė D.SH.Spitalor Bulqizė 1,534,511 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 1377984.16666667
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje medikamente 8,111,657 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 8111656.66
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje barnash pėr Spitalin Rajonal Berat 798,893 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 798500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje medikamente pėr nevoja urgjente 226,116 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 188180
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje materiale mjekimi 183,120 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 183120
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje materiale mjekimi 1,262,700 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 1262703.62
Qendra Shėndetėsore Klos Qendra Shėndetėsore Klos Blerje ilace dhe materiale mjekimi e laboratori per Qendren Shendetesore Klos per vitin 2016 1,039,060 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 1028330
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente- Loti 2 - Azithromycin, 500 mg, Tablete 7,979 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 7979
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente- Lot 6 - Ciprofloxacine, 100 mg/10ml, Ampule 58,946 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 58946
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente- Lot 10 - Prednisolone, 25 mg/2ml, Ampule 54,055 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 54055
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente- Lot 11 - Calcium chloride, 1g/10 ml, Ampule 7,814 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 7814
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente- Lot 13 - Heparinė me peshė molekulare tė ulėt, 4000UI/ 5000 UI/ 5700UI, Shiringė e p-pėrgatitur 77,844 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 77844
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente- Lot 14 - Potassium chloride, 0-75 gr-10 ml, Ampule 14,925 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 14925
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente- Lot 24 - Vitamine B1 (Thiamine Hydrochloride), 50 mg -1 ml, Ampule 19,440 Lidhur Kontrata Ilma SHPK 19440