Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
5 Biochem Nrp SHPK 19 19,300,779 19 19,300,779 18,449,650

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 Bakteriologji bazike . 799500 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 785000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 5 Seriologji tė pėrshtatshme pėr Minividas/ ose ekuivalent . 3930000 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 3891000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 1 Elektroforeza 367950 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 367450
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 30: Mirėmbajtje e pajisjeve Elektroforeze prodhuesi SEBIA/ ose ekuivalent 694929 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 693000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore tė mjekimit, kite, reagente dhe materiale konsumi pėr Laboratorin e Biokimik-Klinik nė QSUT. Loti 5 Kite reagente per SEBIA HYRIS / HIDRASIS 697800 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 697700
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje Kite dhe reagent pėr laborator. Loti 1 - Autoanalizator A-15+Sebia+Mini(VIDAS+ Mythic-18) 1666600 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 1292300
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Materiale Mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik. Loti 8 Kite reagent pėr SEBIA HYRIS/HIDRASIS 138300 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 138000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore kite dhe reagentė pėr Shėrbimin e Laboratorit tė mikrobiologjisė nė QSUT - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Hemokulturė 660000 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 654500
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje Kite Reagente pėr spitalin Lushnje. Loti 1 - AUTOANALIZATOR A-15 dhe SEBIA dhe MINI(VIDAS dhe Mythic-18 672400 Rishpallje me Lidhje Kontrate Biochem Nrp SHPK 672300
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekėsore, kite, reagentė pėr Shėrbimin e Laboratorit tė Mikrobiologjisė nė QSUT, e ndarė nė lote: Loti 1 - Bakterologjia Bazike 496740 Lidhur Kontrata +Shtesė Biochem Nrp SHPK 496740
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje Kite - Loti 3 24000 Lidhur Kontrata +Shtesė Biochem Nrp SHPK 24000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr laboratorin Biokimik-Klinik, e ndarė nė lote 831800 Rishpallje me Lidhje Kontrate Biochem Nrp SHPK 831300
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjeksore, kite, reagentė- Loti 1 - Bakterologjia Bazike 4535300 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 4491900
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje kite e reagente 1410000 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 1039200
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje kite, loti 3 139200 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 139000
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Reagent pėr laboratorin e Imunologjisė 160500 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 160500
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekėsore, kite, reagent konsumabile pėr laboratorin e mikrobiologjisė" e ndarė nė lote- Loti 2 - Hemokultura 715000 Lidhur Kontrata +Shtesė Biochem Nrp SHPK 715000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekėsore kite, reagentė konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik", e ndarė nė lote- Loti 6 - Kite reagente pėr IMMULITE 1000, DPC 1165000 Lidhur Kontrata +Shtesė Biochem Nrp SHPK 1165000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore" 195760 Lidhur Kontrata +Shtesė Biochem Nrp SHPK 195760
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.