Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
24 Nazeri 2000 SHPK 78 103,850,788 78 103,850,788 87,493,618

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Shėrbimin privat tė sigurisė fizike te DSHP-Kurbin. 2100000 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 2079109.35
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė Drejtorise te Shendetit Publik Librazhd 2079261 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 2079109.35
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė Drejtorise Sherbimit Spitalor Librazhd-e perseritur Marrėveshje Kuadėr me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj. 5831948 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 15977.92
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė Drejtorisė Rajonale tė Fondit tė Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Tiranė pėr vitin 2018 2916060 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 7988.31
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Sherbimi privat i sigurisė fizike per nevoja emergjente Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 353163.78
Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin RUAJTJA ME ROJE FIZIKE TE AMBIENTEVE TE DSHP-KURBIN Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 333300
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin RUAJTJA ME ROJE FIZIKE TE AMBIENTEVE TE DSHS-KURBIN 559218 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 7988.21
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Sherbimi privat i sigurisė fizike per nevoja emergjente 958867 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 958675.2
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Sherbimi privat i sigurisė fizike per nevoja emergjente 330400 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 330379.02
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Sherbimi I Rojes Private 958860 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 958675
Qendra Kombėtare e Teknikės Bio-Mjekėsore Qendra Kombėtare e Teknikės Bio-Mjekėsore Ruajtja me roje private e ambientevetė QKTB-sė 242994 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 242989.166666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Ruajtja, Sigurimi Fizik i objekteve/aseteve tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tropojė 799100 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 7988.96
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimin e Ruajtjes dhe Sigurisė me Roje Private nė SUT pėr nevoja emergjente 7019435 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 7019435.4
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė me Roje Private pėr nevoja emergjente 785182 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 780200.933333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike pėr nevoja emergjente me kohėzgjatje nga 13.02.2018 deri mė datėn 31.03.2018 780201 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 780200.94
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike pėr nevoja emergjente 5697 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 5696.25
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr periudhen 01 Janar 2018 - 30 Janar 2018 439920 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 439920
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shtesė kontrate: Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike 151188 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 151188.266666667
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr periudhėn 01 Janar 2018 - 30 Janar 2018 439920 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 439920
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė me Roje Private 682786 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 682785.741666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mallakastėr Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, tė Spitalit Mallakaster 2076102 Rishpallje me Lidhje Kontrate Nazeri 2000 SHPK 2012914.8
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik i 2(dy) objekteve tė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė me roje private 3662736 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 2199600
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike 1283759 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1202750.89
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike pėr nevoja emergjente 167439 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 167439.27
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Ruajtja me roje private e godinės dhe e ambjenteve rrethuese tė Ministrisė sė Shėndetėsisė - financuar nga Buxheti i Shtetit Viti 2017 2383333 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 2222618.51
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė fizike me roje private 3847620 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 3576234
Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd Shėrbimi privat i sigurisė fizike me roje private, pėr nevoja emergjente 160470 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 150435.458333333
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Ruajtja me roje private e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė Klinikes Stomatologjike Universitare Tirane, pėr vitin 2017 2235386 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1837951.66666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė fizike me roje private tė ambienteve tė Spitalit Kavajė 487438 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 484000
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Ruajtja e godinės dhe e ambjenteve rrethuese tė Klinikės Stomatologjike Universitare Tiranė me roje private pėr vitin 2017 204121 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 169395.833333333


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.