Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
14 OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 20 107,652,370 20 107,652,370 107,508,779

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė) 4,278,508 Lidhur Kontrata OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 4278507.6
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė) 8,990,876 Lidhur Kontrata OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 8990876.1
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė) 451,590 Lidhur Kontrata OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 451590
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekėsore ndarė nė lote. Loti 2 - Materiale mjekimi konsumabel dhe kirurgjikale 22,172,870 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 22152770
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl kirurgjikale, pėr nevojat tė spitalit Gramsh MM2 235,516 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 195814
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 678,022 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 678022
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi pėr nevojat spitalore 124,435 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 124435
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: Bleje Materiale Mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale, sipas nevojave tė spitalit Mirditė (MM2) 184,875 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 184875
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Blerje Material Mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale 261,190 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 261190
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 8,267,765 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 8267764.63333333
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje Kite dhe Reagente 1,351,092 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 1351092
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 1,573,720 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 1573720
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shtesė kontrate: Furnizim me materiale mjekimi MM2 pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 60,729 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 50607.2
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje material konsumi mjekėsor 900,152 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 900152
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e instuticioneve spitalore (MM2) 442,209 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 368508
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekėsore" ndarė nė lote- 14,207,800 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 14207820
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucionėve spitalore (MM2) 41,353,400 Lidhur Kontrata OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 41353410
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale (MM2)" 115,879 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 115879
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2)" 1,027,330 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 1027334
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 974,412 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 974412
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >