Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 KUMRIA 1 SHPK 19 64,380,971 19 64,380,971 41,667,289

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Ruajtja e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė godines se institucionit me roje private 20533377 Njoftuar Fituesi KUMRIA 1 SHPK 7988.96
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Sherbimi i rojeve private 1710740 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1700939.31
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbim i ruajtjes me roje private tė objektit tė Spitalit Psikiatrik Sadik Dinci Elbasan. Marrėveshje Kuadėr - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara 2916551 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 2916010.55
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Sherbimi i rojeve private 1710740 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1700939.31
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i rojeve private 1687675 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1687675
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė kontrate: Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr periudhen 01 Janar 2018 - 30 Janar 2018 2537616 Lidhur Kontrata +Shtesė KUMRIA 1 SHPK 2537616.475
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 2055480 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1788118
Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Drejtorinė e Shendetit Publik, Gramsh 1080000 Rishpallje me Lidhje Kontrate KUMRIA 1 SHPK 1068751.6
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė sė godinave me roje private, punonjės shėrbimi dhe sistem alarmi 12344331 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 11869838.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Ruajtje e Spitalit Gramsh me roje private 8565 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 8564.5
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 5549609 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 5549490
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 5385380 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 4791986
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1077080 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1077000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1077080 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1077000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1077080 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1077000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 2055480 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1274555
Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1488600 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1448229
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Ruajtje e Spitalit Gramsh me roje private 8565 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 8564.5
Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private e Drejtorisė sė Shėndetit Publik Gramsh, pėr periudhėn 06-01-2016 deri nė 06-03-2016 ( deri nė lidhjen e kontratės me operatorin fitues tė dalė nga prokurimi elektronik pėr vitin 2016) 77022 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 77022
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.