Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Sotiraq Plasari 4 4,453,570 4 4,453,570 4,274,900

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Riparim e mirėmbajtje e automjeteve tė Spitalit Korēė 2,185,170 Lidhur Kontrata Sotiraq Plasari 2054600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Riparim mirėmbajtje automjete pėr Spitalin Korēė 311,600 Lidhur Kontrata +Shtesė Sotiraq Plasari 311600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Riparim, mirėmbajtje tė automjeteve pėr nevojat spitalore, tė Spitalit Korcė 1,607,000 Njoftuar Fituesi Sotiraq Plasari 1558900
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: "Riparim dhe mirėmbajtje e automjeteve pėr Spitalin Korēė" 349,800 Lidhur Kontrata +Shtesė Sotiraq Plasari 349800
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >