Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 ELIPS 94 SHPK 20 13,360,314 20 13,360,314 13,077,002

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti IV - Blerje Djathė dhe Gjalpė 692,072 Njoftuar Fituesi ELIPS 94 SHPK 689800
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti VII - Blerje Ushqime Kolonjale 1,035,642 Njoftuar Fituesi ELIPS 94 SHPK 1034540
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti VI - Blerje Perime 362,873 Njoftuar Fituesi ELIPS 94 SHPK 357600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti V - Blerje Vezė tė freskėta pule 302,400 Njoftuar Fituesi ELIPS 94 SHPK 289800
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Korēė. Loti 4 - Djathe 1870 kg, Gjalpe 270 kg 869,184 Lidhur Kontrata ELIPS 94 SHPK 864300
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Korēė. Loti 5 - Vezė tė freskėta pule 31 500 kokrra 378,000 Lidhur Kontrata ELIPS 94 SHPK 371700
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Korēė. Loti 6 - Perime 426,610 Lidhur Kontrata ELIPS 94 SHPK 415865
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Korēė. Loti 6 - Ushqime Koloniale 994,354 Lidhur Kontrata ELIPS 94 SHPK 991615
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Furnizim me Ushqime per Spitalin Pogradec - financuar nga Buxheti i Shtetit 2,916,835 Lidhur Kontrata ELIPS 94 SHPK 2696850
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Blerje Ushqime pėr nevojat spitalore, Spitali Korcė, e ndare me lote. Loti 4 - Blerje Djathė Gjalpė; Loti 5 - Blerje vezė; Loti 6 - Blerje perime; Loti 7 - Blerje ushqime koloniale 562,013 Lidhur Kontrata +Shtesė ELIPS 94 SHPK 562013
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Blerje ushqime pėr Shtepitė e mbėshtetura (Mimoza 1 dhe Mimoza2) 946,820 Lidhur Kontrata ELIPS 94 SHPK 945681.666666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime, pėr nevojat spitalore Spitali Korēė- Loti 4 - Djathė, Gjalpė 955,069 Lidhur Kontrata ELIPS 94 SHPK 942400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime, pėr nevojat spitalore Spitali Korēė- Loti 5 - Vezė 321,300 Lidhur Kontrata ELIPS 94 SHPK 318325
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime, pėr nevojat spitalore Spitali Korēė- Loti 6 - Perime 495,000 Lidhur Kontrata ELIPS 94 SHPK 495000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime, pėr nevojat spitalore Spitali Korēė- Loti 7 - ushqime koloniale (vaj, sheqer, miell, makarona, oriz, niseshte, piper, sodė buke, etj) 1,054,970 Lidhur Kontrata ELIPS 94 SHPK 1054340
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: "Blerje ushqime pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė", e ndarė nė lote- Loti 4 - Djathė 490 kg 196,000 Lidhur Kontrata +Shtesė ELIPS 94 SHPK 196000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: "Blerje ushqime pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė",e ndarė nė lote- Loti 5 - Vezė 5500 kokra 79,750 Lidhur Kontrata +Shtesė ELIPS 94 SHPK 79750
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: "Blerje ushqime pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė",e ndarė nė lote- Loti 6 - Perime, 8% mbi tregun me shumicė 107,500 Lidhur Kontrata +Shtesė ELIPS 94 SHPK 107500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: "Blerje ushqime pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė", e ndarė nė lote- Loti 7 - ushqime Koloniale (Vaj, sheqer, miell, makarona, etj) 189,410 Lidhur Kontrata +Shtesė ELIPS 94 SHPK 189410
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: "Furnizim me ushqime pėr Spitalin Pogradec" 474,512 Lidhur Kontrata +Shtesė ELIPS 94 SHPK 474512
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.