Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 GEA SHPK 12 15,352,722 11 11,152,722 10,458,864

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti I - Blerje Bukė gruri 1,430,400 Njoftuar Fituesi GEA SHPK 1424000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime pėr shtėpitė mbėshtetėse 1,502,554 Njoftuar Fituesi GEA SHPK 1502080
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shtesė kontate: Blerje Ushqime pėr shtėpitė e mbėshtetura Mimoza 1 dhe Mimoza 2 DRSH Korēė 266,188 Lidhur Kontrata +Shtesė GEA SHPK 266188
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Korēė. Loti 1 - Buke 16 200 kg 1,441,800 Lidhur Kontrata GEA SHPK 1028300
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Korēė. Loti 2 - Mish vici cilėsi e parė 1400 kg, Pula 525 kg 1,028,405 Njoftuar Fituesi GEA SHPK 1028300
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Blerje ushqime pėr shtėpitė e mbėshtetura Mimoza1, Mimoza 2 1,595,703 Lidhur Kontrata GEA SHPK 1332144
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje ushqime 2017 4,200,000 Anuluar Procedura GEA SHPK 3487425
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Blerje Ushqime per nevojat spitalore, Spitali Korēė. Loti 1 - Blerje bukė masive gruri; Loti 2 - Blerje mish viēi cilėsia e parė 574,932 Lidhur Kontrata +Shtesė GEA SHPK 574932
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime, pėr nevojat spitalore Spitali Korēė- Loti 1 - Bukė 1,573,490 Lidhur Kontrata GEA SHPK 1569960
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje ushqime, pėr nevojat spitalore Spitali Korēė- Loti 2 - Mish vici cilėsi e parė 1,310,990 Lidhur Kontrata GEA SHPK 1304700
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shtesė kontrate: Loti 1 " Blerje bukė masive gruri" 225,960 Lidhur Kontrata +Shtesė GEA SHPK 225960
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shtesė kontrate: Loti 2 "Blerje mish viēi cilėsia i dhe mish pule" 202,300 Lidhur Kontrata +Shtesė GEA SHPK 202300
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >