Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
5 ERALD-G SHPK 5 4,991,663 5 4,991,663 4,875,000

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Projekt preventiva zbatimi pėr rikonstruksionin e godinave pėr Inspektoriatet Rajonale- Burimi i Financimit - Buxheti i shtetit pėr investime, celur nė favor tė ISHSH 1,333,333 Lidhur Kontrata ERALD-G SHPK 1,250,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Pagesė pėr pėrgatitje tė dokumentacionit pėr lejen zhvillimore tė ndėrtimit pėr maternitetin Korcė 325,000 Lidhur Kontrata ERALD-G SHPK 325,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Plane rilevimi pėr tė gjithė teritorin e Spitalit Rajonal Dibėr (pėrfshire tė gjitha godinat) 1,333,330 Lidhur Kontrata ERALD-G SHPK 1,315,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Projekt preventiv zbatimi pėr rikonstruksion te disa ambjenteve/shėrbimeve tė Spitalit Bulqizė 1,000,000 Lidhur Kontrata ERALD-G SHPK 995,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Projekt Preventiv Zbatimi pėr "Rikonstruksionin e disa ambjenteve / shėrbimeve tė Spitalit Librazhd- 1,000,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate ERALD-G SHPK 990,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.