Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Balili-Ko SHPK 4 4,407,319 4 4,407,319 4,279,435

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė fizike me roje private 1,907,994 Lidhur Kontrata Balili-Ko SHPK 1903133.33333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shtese kontrate shėrbimi pėr ruajtjen dhe sigurimin fizik tė Drejtorise sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 418,390 Lidhur Kontrata +Shtesė Balili-Ko SHPK 348658.333333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė Spitalit Pėrmet 1,796,590 Lidhur Kontrata Balili-Ko SHPK 1743298
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Ruajtja dhe siguria me roje private e Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 284,345 Lidhur Kontrata Balili-Ko SHPK 284345
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >