Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Minatori SHPK 5 5,319,489 5 5,319,489 5,068,294

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė sigurisė fizike tė Dshs-Mirditė 2,508,009 Njoftuar Fituesi Minatori SHPK 2400000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: Blerje tė Shėrbimit Privat tė Sigurisė Fizike tė Spitalit Mirditė 363,481 Lidhur Kontrata +Shtesė Minatori SHPK 363481
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė DSHS Mirditė 1,960,590 Rishpallje me Lidhje Kontrate Minatori SHPK 1817404
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje tė shėrbimit privat tė sigurisė fizike tė Spitalit Mirditė 185,649 Lidhur Kontrata Minatori SHPK 185649
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me subjekte private tė Spitalit Mirditė" 301,760 Lidhur Kontrata +Shtesė Minatori SHPK 301760
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >