Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Psikiatrik Elbasan FOOD CATERING - HELIOS GASTRONOMI - Olta Sharra 1 249,296,992 1 249,296,992 249,099,300

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi (Katering)- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit 249,296,992 Rishpallje me Lidhje Kontrate FOOD CATERING - HELIOS GASTRONOMI - Olta Sharra 249099300
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >