Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
29 MEDICAMENTA SHPK 366 205,527,043 363 205,396,826 204,607,262

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - Tender i pėrqėndruar i zhvilluar nga Ministria e Shėndetėsisė. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 97,167 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 97166.6666666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - Tender i pėrqėndruar i zhvilluar nga Ministria e Shėndetėsisė. Loti 10 - Human anti D-Rh imunoglobulin, 300 mcg-2 ml Flakon/ Ampule; Loti 16 - Potassium chloride 155,100 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 155100
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 17,490 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 17490
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 308,990 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 308990
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 69,960 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 69960
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 10 - Human anti D-Rh imunoglobulin, 300 mcg-2 ml Flakon/ Ampule 60,500 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 60500
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 121,458 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 121458.333333333
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 164,989 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 164989
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 495,550 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 495550
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 2,429 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 2429.16666666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 87,450 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 87450
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 757,900 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 757900
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 180,000 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 180000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 10 - Human anti D-Rh imunoglobulin, 300 mcg-2 ml Flakon/ Ampule 242,000 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 242000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 116,600 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 116600
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 408,100 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 408100
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 10 - Human anti D-Rh imunoglobulin, 300 mcg-2 ml Flakon/ Ampule 2,420,000 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 2420000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Potassium chloride, 0.075 gr-10 ml, Flakon/ Ampule 4,081 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 4081
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 13 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Oxaliplatin 75,025 Anuluar Procedura MEDICAMENTA SHPK 75000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 40 - Sistemi kardiovaskular, Adrenaline 20,632 Anuluar Procedura MEDICAMENTA SHPK 20630
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 54 - Sistemi nervor, Morphine hydrochloride 34,560 Anuluar Procedura MEDICAMENTA SHPK 34560
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė B7 - Blerje barna psikiatrie, sistemi kardiovaskular, sistemi muskolo - skeletik, sistemi nervor dhe sistemi respirator pėr nevoja spitalore, ndarė nė 36 lote. Loti 3 - Adrenaline, 0.1 mg -1 ml, Flakon/ Ampule dhe Loti 26 - Morfine. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 73,375 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 73375
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 3 - Adrenaline, 0.1 mg -1 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 11,489 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 11489
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 26 - Morphine, 100 mg/ 2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 189,200 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 189200
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 29 - Pethidine hydrochloride, 1 gr, Flakon/ Ampule 8,820 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 8820
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Loti 3 - Adrenaline, 0.1 mg -1 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 9,020 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 9020
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Loti 26 - Morphine, 100 mg/ 2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 6,880 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 6880
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Loti 3 - Adrenaline, 0.1 mg -1 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 8,875 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 8875
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 3 - Adrenaline, 0.1 mg -1 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 178,850 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 178850
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Loti 3 - Adrenaline, 0.1 mg -1 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 9,020 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 9020