Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 Rama Graf SHPK 17 17,534,763 17 17,534,763 14,283,608

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje kartela mjekesore dhe shtypeshkrime per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 1000000 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 959000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje shtypshkrime 833333 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 734349
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Blerje shtypshkrime pėr nevoja spitalore 118775 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 118775
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje shtypshkrimesh pėr QSUT pėr vitin 2017 2835807 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 2273680.83333333
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje shtypshkrime pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2017 1000000 Njoftuar Fituesi Rama Graf SHPK 820890
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje shtypshkrime pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė 1124327 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 831600
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje shtypshkrime dhe letėr pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė 1250000 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 1102170
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Blerje shtypshkrime 850000 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 593876
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje shtypshkrime 1666666 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 1296619
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje shtypėshkrime 214672 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 214672
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje Shtypshkrime 267035 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 267035
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje shtypshkrime per vitin 2016 1250000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Rama Graf SHPK 1073370
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje shtypshkrime dhe letėr pėr Spitalin Rajonal Vlorė 2066670 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 1687990
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje shtypshkrime 2083330 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 1335433
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje shtypshkrime 136140 Lidhur Kontrata Rama Graf SHPK 136140
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale shtypshkrimesh dhe dokumetacioni pėr QSUT pėr vitin 2015" 642016 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 642016
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shtesė kontrate: "Blerje shtypshkrimesh" pėr Spitalin Rajonal Vlorė 195992 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 195992
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.