Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 MIRI SHPK 7 28,460,558 7 28,460,558 28,379,379

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shėrbim i ruajtjes me roje civile – Marrėveshje Kuadėr 7,984,763 Njoftuar Fituesi MIRI SHPK 7,968,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2017 9,925,000 Lidhur Kontrata MIRI SHPK 9,895,160.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes me roje private nė Godinėn e Sanatoriumit, Poliklinikės dhe Korpusi Kryesor (Maternitetit, Urgjenca e Spitalit, Depot e Oksigjenit, Godina e Re) e Spitalit Rajonal Shkodėr 1,173,795 Lidhur Kontrata +Shtesė MIRI SHPK 1,173,795.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shėrbim i ruajtjes me roje private pėr vitin 2016 5,900,000 Lidhur Kontrata MIRI SHPK 5,868,984.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shėrbim i rojeve civile nė godinėn e sanatoriumit, poliklinikės dhe korpusin kryesor 1,250,000 Lidhur Kontrata MIRI SHPK 1,246,440.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shėrbim i rojeve civile nė godinėn e sanatoriumit, poliklinikės dhe korpusin kryesor: Maternitet, Urgjenca e Spitalit, depot e Oksigjenit, Godina e re 1,250,000 Lidhur Kontrata MIRI SHPK 1,250,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: "Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje civile’’ nė godinėn e sanatoriumit dhe korpusit kryesor 977,000 Lidhur Kontrata +Shtesė MIRI SHPK 977,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.