Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
33 TRIMED SHPK 656 418,148,061 653 417,586,922 275,559,717

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 Anti-infektive te pergjithshem Amoxicilline 500 mg Tablete/ Kapsule 18,620 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 16000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 15 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Mitoxantrone 20mg 3,464,937 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 3450000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 78 Sistemi nervor Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule 32,106 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 27000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 20 Bortezomib 55,650,123 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 33 Silver Sulphadiazine 746,211 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 1145
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 1 Alteplase 33,993,477 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 20 Clozapine 570,377 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 23 Haloperidol 2,740,230 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 24 Haloperidol 940,115 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 30 Digoxin 378,690 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 31 Quetiapine 255,721 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 32 Haloperidol 466,847 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 4 Dexamethasone 9,094,572 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 179550
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 8 Methylprednisolone 1,851,575 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 32 Omeprazole 40 mg 10,819,446 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 5565488
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 37 Ranitidine 50 mg 13,661,258 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 209628
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 39 Ketoprofen 3,663,113 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 25 Lercanidipine 325,388 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 228579
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 29 Methyldopa 501,138 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 6175
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 3 Amikacine 7,793,845 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 69828
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 6 Amoxicilline + acid clavulonic 6,626,039 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 6301270.8
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 11 Azithromycin 545,963 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 351181
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 20 Ceftriaxone 37,658,803 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 20639282.8
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 6 Diclofenac 6,706,858 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 6643465.5
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje Lercanidipine loti 51 2,775 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 2500
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje Ranitidine loti 37 117,650 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 117000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 32 Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale Dexamethasone 4 mg/1 ml Flakon/Ampule. 594,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 589600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 43 Sistemi muskolo-skeletik Ketoprofen 160 mg/2ml Flakon/Ampule. 151,719 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 151200
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Cefuroxime 750 mg Flakon/ Ampule 241,320 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 222000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Methylprednisolone 500 mg Flakon/ Ampule 262,265 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 261500


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.