Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 SARK SHPK 6 8,942,411 6 8,942,411 6,597,469

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Ndėrtim i ēatisė tė godinės sė maternitetit , rikonstruksion i nyjeve hidrosanitare dhe disa ndėrhyrje nė Spitalin Kukės 737,047 Lidhur Kontrata SARK SHPK 538250
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore dhe impjanistikės, pėr Spitalin Rajonal Fier 1,471,120 Lidhur Kontrata SARK SHPK 1347135
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Ndėrtim i ēatisė tė godinės sė maternitetit, rikonstruksion i nyjeve hidrosanitare dhe disa ndėrhyrje nė Spitalin Kukės 6,583,330 Lidhur Kontrata SARK SHPK 4561170
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 1: Pastrim dhe zhbllokim 8,000 Lidhur Kontrata SARK SHPK 8000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 2: Riparime tė ndryshme hotelerie 104,974 Lidhur Kontrata SARK SHPK 104974
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 3: Riparime lavatrice, tharėse dhe soba gatimi 37,940 Lidhur Kontrata SARK SHPK 37940
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >