Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 Delia Impex SHPK 3 3,151,724 3 3,151,724 2,759,550

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Hidroizolim i tarracės sė Poliklinikės Qendrore tė Spitalit Rajonal Durrės 1,455,324 Rishpallje me Lidhje Kontrate Delia Impex SHPK 849300
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: "Riparim dhe mirėmbajtje e ndėrtesave" 590,250 Lidhur Kontrata +Shtesė Delia Impex SHPK 590250
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Ndėrtesat Mirėmbajtje 1,106,150 Lidhur Kontrata Delia Impex SHPK 1320000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >