Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
10 Gen-Alb Farma SHPK 24 84,381,059 24 84,381,059 82,428,740

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė Blerje paisje mjekesore Orl dhe Okulistike 1666666 Njoftuar Fituesi Gen-Alb Farma SHPK 1649000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Lot I Blerje aparatura mjekesore per ORL Okulistiken 3716500 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 3606500
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės BLERJE MATERIALE PER OKULISTIKEN PER SPITALIN RAJONAL DURRES 1249000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1246600
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Materiale dhe Medikamente Mjeksore 2000000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1995885
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kardiokirurgjisė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 4 - Set kardiokirurgjike 1854000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1849000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje materiale okulistike 1249900 Rishpallje me Njoftim Fituesi Gen-Alb Farma SHPK 1246200
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje materiale dhe medikamente mjekėsore 1600000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Gen-Alb Farma SHPK 1597780
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje Kite dhe Reagente 3290500 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 3288700
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shtesė kontrate: Blerje Kite dhe Reagente 710500 Lidhur Kontrata +Shtesė Gen-Alb Farma SHPK 710500
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje aparatura dhe paisje mjekėsore pėr reanimacionin - financuar nga Buxheti i Shtetit 6663655 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 6579000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje sistemi qendror i monitorimit dhe sinjalistikės sė pacientit dhe sisteme tė tjera mjekėsore pėr reanimacionin - financuar nga tė ardhurat dytėsore 1525000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1514000
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Loti 1 - Blerje aparatura dhe instrumente mjekėsore pėr okulistikė 4000000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 3894000
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Loti 2 - Blerje aparatura dhe instrumente mjekėsore pėr O-R-L 1500000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1462000
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje pajisje mjekėsore (aparat anestezie dhe sistem mikrokirurgjikal tė syrit) pėr Spitalin Rajonal Vlorė- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit /Grante, donacione 7400000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 7350000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore- Loti 5 - Set pėr kardiokirurgjinė 453333 Rishpallje me Lidhje Kontrate Gen-Alb Farma SHPK 450000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore- Loti 9 - Solucion pėr arrest kardiak 1400000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Gen-Alb Farma SHPK 1396000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje aparatura mjekėsore dhe spitalore 6949900 Rishpallje me Lidhje Kontrate Gen-Alb Farma SHPK 6890000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i riparimit tė aparaturave mjeksore pėr Spitalin Rajonal Berat 750000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Gen-Alb Farma SHPK 748000
Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Blerje kite e reagente laboratorike e ndare ne dy Lote: Loti 1 592280 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 589900
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje kite dhe reagentė pėr nevojat e spitalit 3684600 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 3679350
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje, montim pajisje mjekėsore pėr autoambulancat e Shėrbimit Kombėtar tė Urgjencės Mjekėsore 29341900 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 27930000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje materiale konsumi pėr kirurgjinė e syrit 2024000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1997000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekėsore pėr Kardiokirurgjinė" 339325 Lidhur Kontrata +Shtesė Gen-Alb Farma SHPK 339325
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekėsore pėr kardiokirurgjinė", e ndarė nė lote: Loti 7 - Solucion pėr arrest kardiak 420000 Lidhur Kontrata +Shtesė Gen-Alb Farma SHPK 420000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.