Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
20 Genius SHPK 81 177,103,645 81 177,103,645 175,202,558

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje Kite dhe Reagente pėr laboratorin i ndarė ne dy lote, pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė. Loti 2 - Kite dhe reagente pėr laboratorin, pėr Hemokromin 339,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 339000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi laboratorike 1,599,999 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 1594613
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 2 - Blerje kite reagent pėr aparat i chroma reader - me burim financimi Buxheti i Shtetit 4,810,200 Lidhur Kontrata Genius SHPK 4800900
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 3 - Blerje kite reagent pėr laboratorin anatomo patologjik - me burim financimi Buxheti i Shtetit 450,640 Lidhur Kontrata Genius SHPK 450600
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore nė Spitalin Rajonal Elbasan - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Mirėmbajtje full-risk pėr pajisje laboratori 1,530,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Genius SHPK 1530000
Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorin - Loti 3 1,666,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 1662000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje pajisje laboratorike 2,269,999 Lidhur Kontrata Genius SHPK 2254000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje kite, reagentė dhe asistencė teknike pėr funksionimin e pajisjeve laboratorike - Loti 1 - Financuar nga fondi 2,501,800 Lidhur Kontrata Genius SHPK 2500000
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje kite & reagent dhe materiale konsumi pėr laboratorin 8,000,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 7998263
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje kite dhe reagente dhe materiale konsumi laboratori - Loti 1 16,723,650 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 16721470
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje Kite dhe reagente. Loti 3 - Blerje Kite Reagent dhe materiale konsumi pėr Laboratorin Klinik - Biokimik 1,736,700 Lidhur Kontrata Genius SHPK 1711150
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje Kite dhe reagente. Loti 5 - Blerje Kite Reagent dhe materiale konsumi pėr Laboratorin Mikrobiologjik 1,091,720 Lidhur Kontrata Genius SHPK 1027920
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje Kite dhe reagente. Loti 6 - Blerje Reagent pėr Laboratorin Imunologjisė 1,780,600 Lidhur Kontrata Genius SHPK 1770700
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje kite dhe reagente pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė 3,393,613 Lidhur Kontrata Genius SHPK 3323840
Qendra Shėndetėsore Paskuqan, Tiranė Qendra Shėndetėsore Paskuqan, Tiranė Blerje aparat autoanalizator Hormonal 3,500,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 3460000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje kite dhe reagente, Elektrolitmetėr 17,000,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 16721470
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr Spitalin Rajonal Vlorė,ndarė nė lote. Loti 1 - Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore dhe laboratorike - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,776,765 Lidhur Kontrata Genius SHPK 1774100
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje kite reagente pėr laboratorėt spitalor dhe laboratorin e anatomo-patologjisė, ndarė nė dy lote - financuar nga Buxheti i shtetit- Loti 1 - Blerje kite reagentė pėr laboratorėt spitalor 12,944,066 Lidhur Kontrata Genius SHPK 12927791
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje aparat analizash pėr Panelin Hormonal 3,500,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 3460000
Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Blerje aparat analizash pėr Panelin Hormonal 3,500,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Genius SHPK 3460000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 1 - Blerje kite reagente Laboratori Klinik-Biokimik /SAT 450 3,040,940 Rishpallje me Lidhje Kontrate Genius SHPK 3026900
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 - Blerje kite reagente pėr aparaturat e analizave klinike Hematologjike/ Abacus 3 CT 1,650,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Genius SHPK 1615000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 3 - Blerje kite reagente pėr aparaturat e analizave Hormonale/Autoanalizator Maglum 1,073,800 Rishpallje me Lidhje Kontrate Genius SHPK 1069800
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 4 - Blerje kite reagente pėr Aparat Ichroma reader 272,500 Rishpallje me Lidhje Kontrate Genius SHPK 267500
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 9 - Blerje kite reagente pėr laboratorin e mikrobiologjisė 930,930 Rishpallje me Lidhje Kontrate Genius SHPK 930280
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje kite e reagente pėr aparatin SAT 450 dhe i Chroma Reader, loti 1- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit FSDKSH 245,200 Lidhur Kontrata Genius SHPK 245200
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje kite dhe reagente pėr aparatin Abacus 3CT Diatron, loti 2- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit FSDKSH 527,200 Lidhur Kontrata Genius SHPK 520000
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorėt, loti 3- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit FSDKSH 442,237 Lidhur Kontrata Genius SHPK 441750
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje kite reagente e materiale konsumabėl laboratorike- Loti 1 - Blerje kite pėr laboratorin 660,900 Lidhur Kontrata Genius SHPK 508000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje kite reagente e materiale konsumabėl laboratorike- Loti 2 - Blerje reagente kimike 162,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 161000