Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec ADA-CO SHPK 3 5,019,136 3 5,019,136 4,987,272

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Mirėmbajtja e Objekteve dhe Impjanistikės pėr DSHS Pogradec 793,572 Lidhur Kontrata +Shtesė ADA-CO SHPK 793572
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Mirėmbajtja e objekteve dhe impianistikės pėr Spitalin Pogradec 4,000,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate ADA-CO SHPK 3968136
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: "Mirėmbajtje e objekteve dhe impianistikės pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec" 225,564 Lidhur Kontrata +Shtesė ADA-CO SHPK 225564
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >