Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 SHPRESA SHPK 7 21,683,811 7 21,683,811 21,438,588

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Sherbimi i gatimit dhe shperndarja e ushqimit per Spitalin Rajonal Lezhe. 3,061,310 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 3036463.05
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Sherbimi I Lavanterise 766,815 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 763000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i Lavanterisė pėr larjen e Teshave, pėr Spitalin Rajonal Berat 4,088,000 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 3995177
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shėrbimi i pastrimit tė ambientit tė jashtėm dhe mirėmbajtjes sė sipėrfaqeve tė gjelbėrta nė QSUT, nga data 04 Shkurt deri nė 24 Prill 2017 (80 ditė) dhe me mundėsinė e shkėputjes sė saj nė momentin e dėrgimit tė Autorizimit pėr lidhjen e kontratės nga Ministria e Punėve tė Brendshme 1,634,874 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 1633829
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shtesė kontrate: Shėrbimi i Lavanterisė, Larje Teshash 495,052 Lidhur Kontrata +Shtesė SHPRESA SHPK 495052
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje e shėrbimit katering--sė 6,224,520 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 6134678.72
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje e shėrbimit tė kateringut 5,413,240 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 5380387.78
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >