Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
6 M.C Catering SHPK 24 20,442,149 24 20,442,149 18,744,596

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Ushqime tė ndryshme (ndarė nė lote). Loti 3 - blerje bulmet dhe vezė 412,000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 366000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Ushqime tė ndryshme (ndarė nė lote). Loti 2 - Blerje mish vici 432,250 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 344500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Ushqime tė ndryshme (ndarė nė lote). Loti 1 - Blerje ushqime tė ndryshme 355,750 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 294700
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Blerje ushqimesh pėr mencat 805,175 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 799275
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje artikuj ushqimore 1,562,610 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 1463650
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqimesh e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 2 - Mish (vici , pule) 2,150,000 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 1872640
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqimesh e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 4 - Bylmet 629,000 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 513220
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqimesh e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 5 - Fruta, perime 433,440 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 405860
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqimesh e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės pėr vitin 2017. Loti 6 - Ushqime koloniale 1,237,030 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 1158640
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje Ushqime 3,499,842 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 3090185
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje artikujsh ushqimore ndarė nė lote. Loti 1 – Blerje artikuj ushqimorė tė ndryshėm, Loti 2 – Blerje bukė gruri dhe Loti 3 - Blerje mish viēi dhe pule) 216,977 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 216977
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje mallra ushqimorė pėr vitin 2016- Loti 1 - Blerje artikuj ushqimorė 665,510 Rishpallje me Lidhje Kontrate M.C Catering SHPK 665510
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje mallra ushqimorė pėr vitin 2016- Loti 2 - Blerje bukė gruri 226,325 Rishpallje me Lidhje Kontrate M.C Catering SHPK 226325
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje mallra ushqimorė pėr vitin 2016- Loti 3 - Blerje mish vici dhe pule 193,050 Rishpallje me Lidhje Kontrate M.C Catering SHPK 193050
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 5: Furnizim me bukė gruri 825,000 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 759000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje ushqime 3,265,660 Rishpallje me Njoftim Fituesi M.C Catering SHPK 2872000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė lote- Loti 1 - Blerje artikuj ushqimorė 375,000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 362775
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė lote- Loti 2 - Blerje mish vici 500,000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 496125
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė lote- Loti 3 - Blerje bylmet dhe vezė 500,000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 493300
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė lote- Loti 4 - Blerje bukė gruri 166,666 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 160000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shtesė kontrate: "Blerje artikujsh ushqimore" 719,760 Lidhur Kontrata +Shtesė M.C Catering SHPK 719760
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Furnizim me ushqime pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pėrmet 209,129 Lidhur Kontrata M.C Catering SHPK 209129
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Blerje Artikuj Ushqimore"- Loti 1 - Blerje artikujsh ushimore tė ndyshėm dhe loti 3 - Blerje mish viēi 162,675 Lidhur Kontrata +Shtesė M.C Catering SHPK 162675
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: "Blerje ushqime" 899,300 Lidhur Kontrata +Shtesė M.C Catering SHPK 899300
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.