Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
9 Euroteam SHPK 27 42,119,235 27 42,119,235 37,088,604

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Evadim i mbeturinave tė rrezikshme pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė - financuar nga Buxheti i Shtetit 3109503 Rishpallje me Lidhje Kontrate Euroteam SHPK 2332125
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Evadim dhe trajtim i mbetjeve Spitalore per DSHS Pogradec 725000 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 683694
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Grumbullim, trajtim dhe asgjesim i mbetjeve spitalore 3154140 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 2920500
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Trajtimi i mbetjeve spitalore pėr Spitalin Rajonal Fier 2763600 Njoftuar Fituesi Euroteam SHPK 2763600
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme 1207430 Njoftuar Fituesi Euroteam SHPK 1104670
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i trajtimit tė Mbetjeve Spitalore 2508800 Njoftuar Fituesi Euroteam SHPK 2257920
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve infekte spitalore 3510000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Euroteam SHPK 2700000
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Evadim i mbeturinave tė rrezikshme pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė 2451330 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 2369619
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Grumbullim, trajtim dhe asgjesim i mbetjeve spitalore (nevojė ekstreme) 1701000 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 1701000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i Trajtimit tė Mbetjeve Spitalore 1181250 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 1181250
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Grumbullim, trajtim dhe asgjesim i mbetjeve spitalore (nevoje ekstreme) 1556800 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 1501200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Evadim dhe trajtim i mbetjeve Spitalore pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec 146370 Lidhur Kontrata +Shtesė Euroteam SHPK 146370
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 235980 Lidhur Kontrata +Shtesė Euroteam SHPK 196650
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Trajtimi i mbetjeve spitalore 462292 Lidhur Kontrata +Shtesė Euroteam SHPK 462292
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtesė kontrate: Shėrbim evadim mbetje tė rrezikshme 32430 Lidhur Kontrata +Shtesė Euroteam SHPK 32430
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbim evadim mbetje tė rrezikshme 164500 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 164500
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Trajtimi i mbetjeve spitalore 726000 Lidhur Kontrata +Shtesė Euroteam SHPK 726000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Trajtimi i Mbetjeve Spitalore te Spitalit Rajonal Fier 3322400 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 2905164
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve Spitalore per Spitalin Pogradec 750000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Euroteam SHPK 732690
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Trajtimi i Mbetjeve Spitalore 1075000 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 1000000
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Evadim i mbeturinave tė rrezikshme spitalore 4530000 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 3397500
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbimi i evadimit tė mbetjeve tė rrezikshme 866750 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 814745
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 1291670 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 983475
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbim evadim mbetje tė rrezikshme 145000 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 145000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i trajtimit tė mbetjeve spitalore 4268780 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 3633000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pėrmet Menaxhim i mbetjeve spitalore 69960 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 69960
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbim evadim mbetje tė rrezikshme 163250 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 163250
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.