Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 GREEMED SHPK 24 176,118,111 24 176,118,111 184,386,192

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Konsumi pėr nevojat spitalore 3922900 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Konsumi pėr nevojat spitalore 3922900 Njoftuar Fituesi GREEMED SHPK 3832900
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje orendi spitalore (shtrat pacienti, stativ, komodina) 7911200 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 7812000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 2 -Materiale mjekimi konsumabel dhe kirurgjikale MM2 2695694 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 2675394
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 1-Materiale mjekimi te pergjithshme MM 1 3143503 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 3122887.5
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Loti 1 Materiale Mjekimi te Pergjithshme (MM1) Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 6763655
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Loti 2 Materiale Mjekimi Konsumable dhe Kirurgjikale (MM2) Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 7228163
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Mjekimi pėr nevojat spitalore nė S. U. “Shefqet Ndroqi” tė ndarė nė dy lote: Loti 1 - Materiale Mjekimi tė Pėrgjithshme (MM1) 5950170 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 5950170
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Mjekimi pėr nevojat spitalore nė S. U. “Shefqet Ndroqi” tė ndarė nė dy lote: Loti 2 - Materiale Mjekimi tė Pėrgjithshme (MM2) 17619612 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 17619611.64
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi pėr shėrbimin e Hemodinamikės nė SU Shefqet Ndroqi 11269000 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 11180000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Furnizim, vendosje e pajisjeve mjekėsore pėr Repartin e Rikonstruktuar tė Urgjencės pėr Spitalin Rajonal Berat 1262000 Rishpallje me Lidhje Kontrate GREEMED SHPK 1257500
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Mjekimi pėr nevojat spitalore, nė S.U. “Shefqet Ndroqi” tė ndarė nė dy lote 18512966 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 18512966.3
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Riparimi i tre Respiratorėve nė S- U- "Shefqet Ndroqi", Tiranė 1931733 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 1499000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Transferimi i pajisjes "Grafi-Skopi" nga vendi ekzistues nė ambientin e ri nė S- U-"Shefqet Ndroqi" (Demontim, transport, instalim dhe kalibrim) 1250000 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 999000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 2 - Blerje aparatura pėr Kabinetin e Imazherisė, Eko Abdominale kardiake dhe Aparat X-Ray I lėvizshėm 10000000 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 9800000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 1 - Blerje aparatura pėr Kabinetin e Bronkoskopisė, Bronkoskop Rigid Universal Set dhe Aparat Krioterapie 7996667 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 7800000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi pėr Hemodinamikėn 4478720 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 4440000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė F-V pajisje mjekėsore kapa pėr funksionimin e gamma kamera nė SU "Shefqet Ndroqi" 19784000 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 19700000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi nė S- U- "Shefqet Ndroqi", Tiranė 782976 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 782976
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje materiale mjekimi te pergjithshme, konsumabel dhe kirurgjikale per nevojat e sherbimit spitalor Kruje 576570 Rishpallje me Lidhje Kontrate GREEMED SHPK 534760
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 1 - pajisje mobilimi pėr pėrdorim spitalor 26655300 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 26430000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje materiale mjekimi - Burimi i finacimit nga Fondi 2543460 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 2543458
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje materiale mjekimi pėr nevojat e Spitalit Gjirokastėr 5064040 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 5057041.4
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi i ndarė nė 2 lote 18844700 Lidhur Kontrata GREEMED SHPK 18844709.5
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.