Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 Internacional Security Albania SHPK 6 16,733,701 6 16,733,701 16,696,797

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Kryerjen e shėrbimit tė Sigurisė me roje private nė SUT 2,688,363 Lidhur Kontrata +Shtesė Internacional Security Albania SHPK 2688363
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Kryerjen e shėrbimit tė Sigurise me roje private ne SUT 2,688,363 Lidhur Kontrata +Shtesė Internacional Security Albania SHPK 2688363
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, pėr nevoja tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Dibėr 4,122,000 Lidhur Kontrata Internacional Security Albania SHPK 4085185
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Kryerje e shėrbimit tė ruajtjes dhe sigurisė nė SUT me roje private, pėr plotėsimin e nevojave pėr njė periudhė 2-mujore 3,530,992 Lidhur Kontrata Internacional Security Albania SHPK 3530992
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė nė SUT me roje private, pėr plotėsimin e nevojave nga data 06.02.2017-31.03.2017 3,291,783 Lidhur Kontrata Internacional Security Albania SHPK 3291694
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private (pėr nevoja emergjente) tė Drejtorisė Spitalit Rajonal Dibėr 412,200 Lidhur Kontrata Internacional Security Albania SHPK 412200
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >