Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 A-L SEKURITY SHPK 2 1,484,993 2 1,484,993 1,470,428

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Drejtoria e Shėndetit Publik Gjirokastėr Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė me roje private tė DSHP Gjirokastėr - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,333,000 Lidhur Kontrata A-L SEKURITY SHPK 1318434.84
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė me Roje Private 151,993 Lidhur Kontrata +Shtesė A-L SEKURITY SHPK 151993
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >