Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
6 Eglenti SHPK 9 14,663,069 8 13,163,069 12,539,728

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Furnizim me artikuj ushqimore per Drejtorine e sherbimit Spitalor Kurbin -Mareveshje kuader- me nje operator ekonomik, ku te gjitha kushtet jane percaktuar 1000000 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 956300
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Furnizim me Ushqime pėr Komunitetin Sant Egidio 3347936 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 3319794
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje Ushqime pėr Spitalin Gjirokastėr 2703333 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 2688734
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje ushqime pėr Spitalin Pukė pėr vitin 2017 1500000 Rishpallje e Anuluar Eglenti SHPK 921490
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqime e ndarė me lote, pėr nevojat e Spitalit Kukės - Loti 1: Bukė - financuar nga Buxheti i Shtetit 784000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Eglenti SHPK 754600
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Furnizim me ushqime tė freskėta pėr Sant Egidio 639200 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 639200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 2: Furnizim me perime, zarzavate dhe fruta 401600 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 368600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 3: Furnizim me mish 2292000 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 1982000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 4: Furnizim me bulmetra 1995000 Lidhur Kontrata Eglenti SHPK 1830500
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.