Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
7 EVITA SHPK 28 79,011,028 28 79,011,028 77,423,298

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Leter EKG tapet ushtrimor 45,480 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 2 Kabell monitorimi 260,000 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 1 Elektroda EkG 150,000 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot13 Insulin human (neutral) 2,757,177 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 540.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot11 Insulin Glargine 2,627,316 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 1,155.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot14 Insulin isophane 307,949 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 544.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot 12 Insulin Glulisine 100UI/ML 665 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 664.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot 15 Insulin Human (25/75) 100UI/ML 533 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 532.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 4 - Enoxaparine sodium 32,949,204 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 32,942,700.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Levofloxacin 5mg/ml- 100ml 286,465 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 145,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Loti 21- Enoxaparine Sodium 4000UI/ Lidhur Kontrata EVITA SHPK 5,115,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" LOTI 15 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Tinzaparine sodium 4500UI Shiringe e para pergatitur. 3,591,558 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 3,580,500.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Amiodarone 150 mg/3ml Flakon/ Ampule Lidhur Kontrata EVITA SHPK 136,120.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Sodium Valproate + Valproic Acid 145 mg+333 mg Tablete/ Kapsule Lidhur Kontrata EVITA SHPK 30,907.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 5 Metabolizmi dhe trakti tretes Insulin Glargine 100UI/ML Shiringe e para pergatitur Lidhur Kontrata EVITA SHPK 300,300.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 32 Sistemi nervor Amisulpride 400 mg Tablete/ Kapsule Lidhur Kontrata EVITA SHPK 5,480.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 11 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Levofloxacin 5mg/ml-100ml Flakon/Ampule 435,427 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 326,800.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 5 - Tinzaparine sodium 24,453,487 Njoftuar Fituesi EVITA SHPK 24,447,852.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Tinzaparine Sodium 4500 UI 1,351,662 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 1,351,525.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Medikamente tė deleguara nga MSH 7 Lote. Loti 4 - Enoxaparin sodium 4000 UI shiringe e paraperg 2,875,446 Rishpallje me Lidhje Kontrate EVITA SHPK 2,344,650.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, e ndarė nė lote. Loti 2 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Tinzaparine sodium 4500 UI, Shiringė e pėrgatitur 1,351,662 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 1,126,125.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 21 - Levofloxacin 384,000 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 384,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 21 - Levofloxacin 2,560,000 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 2,560,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 21 - Levofloxacin 960,000 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 960,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 21 - Levofloxacin 24,000 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 24,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore tė Neurokirurgjisė 672,004 Lidhur Kontrata EVITA SHPK 672,003.73
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna (B1) - Loti 14 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Methotrexat 50 mg/5ml Ampulė 339,004 Rishpallje me Lidhje Kontrate EVITA SHPK 339,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B3, Loti 14 - Vincristinė 1 mg/ml Flakon 627,989 Rishpallje me Lidhje Kontrate EVITA SHPK 627,900.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.