Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
12 HEALTH & LIGHT ShPK 21 40,198,565 21 40,198,565 39,077,986

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 58: Mirėmbajtje e monitoreve dhe sistemit te monitorimit te pacientit prodhuesi Philips/ ose ekuivalent 5356654 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 5356000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 37: Mirėmbajtje e pajisjeve Grafi/Skopi te prodhuesi Philips/ ose ekuivalent 6512289 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 6512000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 22: Mirėmbajtje e pajisjeve Defibrilator prodhuesi PHILIPS/ ose ekuivalent 786683 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 786000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 18: Mirėmbajtje e pajisjeve C-ARM prodhuesi PHILIPS/ ose ekuivalent 1402531 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 1402000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 36: Mirėmbajtje e pajisjeve Grafi prodhuesi PHILPS/ ose ekuivalent 798896 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 798000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 64: Furnizim Vendosje Sonde Lineare pėr Eko prodhuesi Philips/ ose ekuivalent, Modeli EnVisor CHD nr. inventari 30988. 850000 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 850000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i riparimit tė aparaturave - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Riparimi i aparatit grafi-skopi model essenta dhe dy aparate larėse tė filmave radiologjike 2500000 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 2498000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Mirėmbajtje Full risk tė aparaturave mjekėsore tė Imazherisė nė SUT ndarė nė 3-lote 608377 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 453705
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Mirėmbajtje e pajisjes Skaner (pėr Spitalin Rajonal Shkodėr ) e prodhuesit Philips/16sl 954000 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 954000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e disa pajisjeve mjekėsore tė teknologjisė sė lartė e ndarė nė lote. Loti 1 - Mirėmbajtje e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit PHILIPS, pėr periudhėn 3 (tre) mujore Janar - Mars deri nė realizimin e proēedurės sė pėrqėndruar tė prokurimit pėr vitin 2017, nė QSUT 7482833 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 7052785.01666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Mirėmbajtje Full Risk tė aparaturės CT Skaner model MX 6000, Spitali Korēė 600000 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 600000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Mirėmbajtje e skanerit dhe komponentėve pėrbėrės tė tij 1507954 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 1256628
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore scaner PHILIPS MX16 (pėr njė periudhė 3 mujore) 474660 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 474660
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtja e pajisjes CT-Skaner Philips/MX 16-SLICE 1537500 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 1537500
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr mirėmbajtjen Full Risk tė aparatures CT-SCANER PHILIPS nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 195918 Lidhur Kontrata +Shtesė HEALTH & LIGHT ShPK 195918
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kuēovė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kuēovė Riparim Aparati Ro-Grafi/Skopi model Duo Diagnost 1273000 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 1273000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė F-V pajisje mjekėsore pėr aparatin e grafisė Rontgen, model Bucky Diagnost(Philips Healthcare) 1666670 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 1666000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Mirėmbajtje full risk e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Philips- Loti 1 - Skaner 1258000 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 979590
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i riparimit tė aparaturave mjekėsore pėr Spitalin Rajonal Berat 1540000 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 1540000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Riparim i pajisjes mjekėsore RO-GRAFI / SKOPI, Model Duo Diagnost (Philips Healthcare) 2278400 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 2278000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Riparim defekti I aparaturės Ro Grafi/Scopi model Duo Diagnost 614200 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 614200
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.