Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 4 11,174,280 4 11,174,280 11,173,000

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 68: Furnizim Vendosje TouchScreen dhe Bateri pėr Defibrilatorin prodhuesi Philips/ ose ekuivalent, modeli MRX me nr. inventari 21975 297,000 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 297,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 23: Mirėmbajtje e pajisjeve EKO prodhuesi PHILIPS/ ose ekuivalent 6,100,166 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 6,100,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 43: Mirėmbajtje e pajisjes MAMOGRAF prodhuesi IMS GIOTTO/ ose ekuivalent 3,090,448 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 3,090,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 44: Mirėmbajtje e pajisjes Mikroskop, prodhuesi ZEISS/ ose ekuivalent 1,686,666 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK - SAER MEDICAL SHPK 1,686,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.