Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
6 4 S 16 17,497,444 16 17,497,444 15,895,090

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Lot 6 - "Blerje fruta dhe perime" 95,648 Njoftuar Fituesi 4 S 1700 leke per njesi.
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Lot 4- "Blerje ushqime koloniale" 122,259 Njoftuar Fituesi 4 S 8300 leke per njesi.
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Lot 2- "Blerje bulmeti dhe nenprodukte te tij" 173,745 Njoftuar Fituesi 4 S 575 leke per njesi.
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Blerje Artikujsh Ushqimore 787,699 Lidhur Kontrata 4 S 787,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Blerje Artikujsh Ushqimore 787,699 Lidhur Kontrata 4 S 787,600.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje ushqime per emergjenc 1,760,058 Lidhur Kontrata 4 S 1,759,930.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Loti II-Blerje mish vici 218,750 Lidhur Kontrata 4 S 218,750.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Loti I-Blerje artikuj Ushqime koloniale 639,583 Lidhur Kontrata 4 S 639,220.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Lot 2- Blerje mish pule dhe djathe fete 609,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate 4 S 515 leke per njesi
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Lot 1 - Blerje artikuj Ushqime koloniale 453,500 Lidhur Kontrata 4 S
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Loti III-Blerje buke gruri masive 225,000 Lidhur Kontrata 4 S 225,000.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Loti 2 Ushqime me origjine shtazore 3,780,685 Njoftuar Fituesi 4 S 3,778,100.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Loti 1 Ushqime me origjine joshtazore 1,846,333 Njoftuar Fituesi 4 S 1,844,200.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Lot 5 - Blerje qumesht 408,000 Lidhur Kontrata 4 S 352,875.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Ushqime 4,689,485 Lidhur Kontrata 4 S 4,597,785.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje ushqime per nevojat spitalore per vitin 2019 900,000 Lidhur Kontrata 4 S 892,940.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.