Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas autoritetit tenderues

Rezultate pėrmbledhėse sipas autoritetit tenderues

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
99 556 11253 20,965,530,931 9,166 14,079,985,841 13,391,535,845

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 6 - Disqe antibiotikėsh pėr antibiogramė 72,267 Njoftuar Fituesi BIOMEDICA ALBANIA DISTRIBUTION 63,000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 9 - Kite reagent pėr Anatominė Patologjike 813,450 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 729,810
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 4 - Tuba dhe konsumable 626,225 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 499,400
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Loti 2 - Blerje kite dhe reagentė 563,800 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 9,961,800
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti IV - Blerje Djathė dhe Gjalpė 692,072 Njoftuar Fituesi ELIPS 94 SHPK 689,800
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti III - Blerje Qumėsht i freskėt Lope 3,513,600 Njoftuar Fituesi Ferat Balili 2,688,000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti II - Blerje Mish vici cilėsi e pare dhe mish pule 1,065,531 Njoftuar Fituesi
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti I - Blerje Bukė gruri 1,430,400 Njoftuar Fituesi GEA SHPK 1,424,000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti VII - Blerje Ushqime Kolonjale 1,035,642 Njoftuar Fituesi ELIPS 94 SHPK 1,034,540
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti VI - Blerje Perime 362,873 Njoftuar Fituesi ELIPS 94 SHPK 357,600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti V - Blerje Vezė tė freskėta pule 302,400 Njoftuar Fituesi ELIPS 94 SHPK 289,800
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Sherbim dhe mirembajtje e objekteve dhe impjanistike 1,666,666 Njoftuar Fituesi Eni L SHPK 1,613,490
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje Kite dhe Reagent 3,563,500 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 3,520,400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 5 - Ushqime Koloniale 1,439,260 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 4 - Fruta perime 483,700 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 3 - Bulmet 1,453,040 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 2 - Mish viēi 2,040,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 1 - Bukė 784,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i Mbetjeve Spitalore 4,346,300 Shpallur Procedura
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore dhe anatomike pėr vitin 2018 nė S. U. Shefqet Ndroqi, Tiranė.. 3,332,980 Njoftuar Fituesi
Qendra Kombėtare e Teknikės Bio-Mjekėsore Qendra Kombėtare e Teknikės Bio-Mjekėsore Ruajtja me roje private e ambjenteve tė QKTB-sė 2,915,926 Njoftuar Fituesi SNAJPER SECURITY  SHPK 7,988.96
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Furnizim me Ushqime pėr Komunitetin Sant Egidio 3,347,936 Njoftuar Fituesi Eglenti SHPK 3,319,794
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti III - te Blerje filma per Aparat Dry pix 700, Spitali Korce Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj. 1,355,000 Njoftuar Fituesi ALBAPHOTO SHPK 1,355,000
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Kite dhe Reagent 9,555,333 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Briket Pellet) 3,950,993 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje ushqime pėr spitalin Pukė viti 2018 pėr herė tė dytė 1,500,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shėrbimi i rojeve private 8,054,649 Njoftuar Fituesi
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 3 - Kite dhe reagent biokimike per fotometer 308,038 Njoftuar Fituesi
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Trajtimi i mbetjeve tė rrezikshme spitalore tė lėngėta dhe tė ngurta pėr QSUT pėr vitin 2018 3,002,000 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 3,002,000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shėrbim dhe sigurim objekti me roje private tė Spitalit Kolonje 2,915,900 Njoftuar Fituesi SECURITY - KORCA SHPK 1,574.66