Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas institucionit tenderues

Rezultate pėrmbledhėse sipas institucionit tenderues

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
99 23 11128 20,881,614,794 9,138 14,012,607,468 13,352,477,503

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 5 - Kite pėr identifikim Flore patogene, kite pėr Bactec MGIT 960 1,643,000 Njoftuar Fituesi Pegasus SHPK 1,643,000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 2 - Reagente pėr koagulim hemostazė ACL 700 611,450 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 611,450
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 1 - Kite dhe reagente pėr Autoanalizator C111, Elecsys, Cellcounter, Gazometer dhe Elektrolitmeter 9,210,087 Njoftuar Fituesi SWISSMED SHPK 9,199,350
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje Materiale imazherie nė SUT pėr njė periudhė 12 mujore 1,805,150 Njoftuar Fituesi SAER MEDICAL SHPK 18,200
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Protoksid Azoti 3,807,000 Njoftuar Fituesi VITAL Z & D SHPK 3,807,000
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbim evadim, transport dhe trajtim tė mbetjeve tė rrezikshme spitalore 5,472,000 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 5,472,000
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Eleminim mbetjesh tė rrezikshme spitalore 7,957,020 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 7,957,020
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadim i Mbetjeve Urbane pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik “Ali Mihali” Vlorė 987,278 Njoftuar Fituesi DUKA SHPK 976,262
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje medikamente(Albumine Humane 5 % 250 ml) 2,548,106 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje prodhime blegtorale per vitin 2018 1,199,732 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Ruajtja e Objekteve me Roje private 3,000,000 Shpallur Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbime pėr mirmbajtjen e aparaturave mjeksore nė SUT pėr njė periudhė 12 mujore Marrėveshje Kuadėr me njė Operator Ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara 3,981,293 Shpallur Procedura
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Evadim mbetjesh 918,000 Njoftuar Fituesi
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Protoksid Azoti 2,000,000 Njoftuar Fituesi VITAL Z & D SHPK 1,999,799.90
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Sadik Dinēi" Elbasan 7,989,912 Njoftuar Fituesi FA & BI SHPK 7,973,868
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Ushqime 3,300,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Evadim i mbetjeve spitalore 832,000 Shpallur Procedura
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbajtjes sė automjeteve 1,800,000 Shpallur Procedura
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shėrbim i ruajtjes me roje civile – Marrėveshje Kuadėr 7,984,763 Njoftuar Fituesi 0
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Rikonstruksion i godinės sė dispancerisė Tiranė 38,675,037 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje Ushqime per vitin 2018 1,267,500 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4 - Kite hematologjike per ABX Micros 60 3,557,200 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 3,557,100
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 3 - Kite reagente per Koagulometrin ACL 9000 ( IL) 1,914,900 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 1,914,900
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 - Kite reagente per percaktimin e gazeve ne gjak (IL) GEMOREMIER 1,397,900 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 1,397,900
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 12 - Kite pėr matjen e glicemisė sė shpejtė 180,000 Njoftuar Fituesi OES Distrimed SHPK 168,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Kite dhe Reagent pėr laboratorėt spitalor i ndarė nė 6 lote. Loti III Autoanalizatori Hematologjik Maglum 800 5,814,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 5,806,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Kite dhe Reagent pėr laboratorėt spitalor i ndarė nė 6 lote. Loti II Autoanalizatori Hematologjik Besnesphera H32 938,280 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 938,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Kite dhe Reagent pėr laboratorėt spitalor i ndarė nė 6 lote. Loti I Reagente biokimike per autoanalizatorin biokimik SAT 450 4,000,300 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 3,985,300
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Kite dhe Reagent pėr laboratorėt spitalor i ndarė nė 6 lote. Loti VI Materiale Konsumi Per Laboratorin 1,262,502 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 1,261,920
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Kite dhe Reagent pėr laboratorėt spitalor i ndarė nė 6 lote. Loti IV Reagente per I-Chroma 5,345,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 5,345,000