Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas autoritetit tenderues

Rezultate pėrmbledhėse sipas autoritetit tenderues

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
99 564 11624 22,311,542,328 9,744 16,912,385,451 15,173,558,105

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje Heparine sodium loti 20 0 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  4476
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje Ciprofloxacine loti 3 0 Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  42900
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė MM2 - Blerje materiale konsumi pėr respirim, aspirim, infuzion, kirurgji- Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj). 110,630,751 Njoftuar Fituesi MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 105560615.5
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit GE nė QSU Nėnė Tereza Tiranė 32,011,000 Njoftuar Fituesi Montal SHPK 32010000
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė QENDER KOMUNITARE E SHTEPI E MBROJTUR PER PERSONA ME AFTESI TE KUFIZUAR 4,615,609 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Loti 1: Blerje kite , reagente dhe materiale konsumi per laboratorin bakteriologjik. 1,258,857 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Loti 2: Blerje kite e reagent per laboratorin fiziko- kimik. 407,025 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Sherbimi i Lavanterise 3,067,483 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 16 Sistemi nervor Phenytoin sodium 50 mg/ml Flakon/ Ampule 0 Njoftuar Fituesi Farma Net Albania 263000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 18 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut Epoetine 30.000UI Shiringe e para pergatitur 0 Njoftuar Fituesi INTERMED SHPK 2485770
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 19 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Glucose 5% - 500 ml Flakon/ Ampule 0 Njoftuar Fituesi FLORFARMA SHPK 2077920
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 17 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Sodium chloride 0.9% - 500 ml Flakon/ Ampule 0 Njoftuar Fituesi MEDICAMENTA SHPK 17010000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Radiologjie pėr nevojat spitalore pėr vitin 2018 nė SU “Shefqet Ndroqi” Tiranė - Marreveshje Kuader 1,302,222 Njoftuar Fituesi MEDFAU SHPK 1299200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Furnizim me artikuj ushqimore pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec, Marrėveshje kuadėr me afat 12 muaj 3,000,000 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 2880525
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Riparim dhe mirėmbajtje automjetesh 833,300 Njoftuar Fituesi FLADY PETROLEUM 802500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Sherbimi i mirembajtjes se automjeteve 1,000,000 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 23 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Iloprost 20 mcg/1ml Flakon/Ampule 0 Njoftuar Fituesi INTERMED SHPK 539400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shėrbim i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorise se Sherbimit Spitalor Has, per muajin prill 2018 243,047 Lidhur Kontrata TREZHNJEVA SHPK 242993.87
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje medikamente 4,458,438 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  4457689
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Sherbimi i kateringut 2,472,402 Lidhur Kontrata Sori-al SHPK 2 472 139.45
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje lėndė djegėse pelet druri, pėr kaldajat e Spitalit Korcė. Marrėveshje Kuadėr - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 5 muaj 17,259,000 Njoftuar Fituesi IGMA SHPK 17193000
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Kite dhe Reagentė pėr Laboratorin Bio-Kimik 10,500,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 10467833
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Ushqime tė ndryshme (ndarė nė lote). Loti 3 - blerje bulmet dhe vezė 412,000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 366000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Ushqime tė ndryshme (ndarė nė lote). Loti 2 - Blerje mish vici 432,250 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 344500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Ushqime tė ndryshme (ndarė nė lote). Loti 1 - Blerje ushqime tė ndryshme 355,750 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 294700
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti 3 Materiale konsumi dhe reagente per aparaturat medika (gaz + elektrolit ) IL 608,200 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 607200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje shtypshkrime pėr nevojat spitalore, Spitali Korcė - Marrėveshje Kuader 1,008,155 Njoftuar Fituesi Shtypshkronja KOTTI SHPK 697580
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė Blerje Ushqime per vitin 2018 1,267,500 Njoftuar Fituesi MEGA-PLAST-2L 1180450
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Materiale dhe Medikamente Mjeksore 2,000,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin Furnizim me artikuj ushqimore per Drejtorine e sherbimit Spitalor Kurbin -Mareveshje kuader- me nje operator ekonomik, ku te gjitha kushtet jane percaktuar 1,000,000 Shpallur Procedura