Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė 24 38 55,780,933 37 54,380,933 51,987,494

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje ushqime pėr nevojat spitalore 1,400,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1,369,900.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje barna dhe materiale mjekėsore pėr nevoja spitalore- Loti 1 - Blerje barna pėr nevojat spitalore- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit 3,119,220 Lidhur Kontrata Fatos Lashi (Egian) 3,119,221.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje barna dhe materiale mjekėsore pėr nevoja spitalore- Loti 2 - Blerje materiale mjekimi spitalore- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit 819,884 Lidhur Kontrata Fatos Lashi (Egian) 819,884.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje karburant pėr automjete dhe pėr ngrohje 480,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 480,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė fizike nė Spitalin Kavajė 836,466 Lidhur Kontrata Dea Security SHPK 761,836.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje ushqime pėr nevojat spitalore 1,400,000 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: "Blerje oksigjen gaz mjekėsor" 54,600 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK 54,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: "Blerje ushqime pėr nevoja spitalore" 300,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Start Co SHPK 300,000.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.