Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas autoritetit tenderues

Rezultate pėrmbledhėse sipas autoritetit tenderues

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
108 677 15852 42,049,422,036 12,471 33,149,667,523 25,871,277,721

Lista e tenderave


Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Shėndetėsore Kala e Dodės, Dibėr Qendra Shėndetėsore Kala e Dodės, Dibėr Blerja e paketes se kataraktes 1,716,500 Shpallur Procedura
Qendra Shėndetėsore Melan, Dibėr Qendra Shėndetėsore Melan, Dibėr Sherbimi i lavanderise dhe zevendesimi me inventar te imet per nevoja te SPV 108,365,662 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 14 Lidocaine 362,880 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 362.00
Qendra Shėndetėsore Sllovė, Dibėr Qendra Shėndetėsore Sllovė, Dibėr Sherbim – mirembajtje e Gazrave Mjekesore, ne S. U. Shefqet Ndroqi Tirane 2,100,000 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Rikonstruksioni i tarraces se paraklinikut dhe bodrumeve te dekanatit te FM-se 16,399,882 Shpallur Procedura
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje kite reagente per testimin me metoden NAT(perfshire venien ne perdorim te aparateve sipas specifikimeve te DST) 68,884,000 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 8: Warfarin sodium 3mg / Tablete 200,381 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 7: Warfarin sodium 5mg / Tablete 2,509,354 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 6: Human Albumin Serum 20%/100ml / Flakon 4,823,842 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 5: Human Coagulation -Factor VIII Human Von Willenbrand Factor 250IU 190IU / Flakon(Pluhur)set shoqerues per pergatitje dhe aplikim 785,818 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4: Adenosine 3mg/ml-2ml / Flakon 472,720 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 3: Methotrexate 50mg/2ml / Flakon/Ampule 11,817,993 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2: MESNA 400mg/4ml / Ampule 12,162,684 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna Antineoplastike dhe Immunomodulatore, gjaku dhe organet formuese te gjakut, metabolizmi dhe trakti tretes, (e ndare ne Lote); 36,140,920 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1: IFOSFAMIDE 40mg/ml - 25 ml / Flakon 3,368,128 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekesore specifike per Sherbimin e ORL ne QSUT/Implanti Koklear 61,925,000 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 3: Furnizim pjese kembimi dhe aksesore per Eko Syri prodhuesi SONOMED ose ekuivalent 249,333 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2: Furnizim pjese kembimi dhe aksesore per pajisjet Endoskopike Prodhuesi Karl STORZ ose ekuivalent 684,167 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizim pjese kembimi dhe aksesore per disa nga pajisjet mjekesore qe ndodhen ne QSUT e ndare ne lote 9,758,847 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1: Furnizim pjese kembimi dhe aksesore per Monitor Pacienti, EKG ,Holtera ,Aspiratore ,Mikroskope ,Ndricues kirurgjikale(salle operacioni),Elektrobisturi, Defribilatore , Laringoskope 8,825,347 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekesore (filma dhe solucione) per Sherbimin e Imazherise ne QSUT 1,135,400 Shpallur Procedura
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Sherbim Kateringu per nevoja te Spitalit Psikiatrik Vlore MK 48 muaj 166,856,450 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Asgjesim i mbetjeve farmaceutike 4,088,013 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje SHERBIM ME ROJE PRIVATE 2019 MARVESHJE KUADER 3,182,210 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 3.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje loti 24 Salbutamol 4mg 270 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje loti 23 Phenobarbital 200mg/2ml - 2 ml 10,584 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje loti 22 Paracetamol 1gr/6.7ml 182,560 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje loti 21Naloxone 0.04 mg/2 ml 13,861 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje loti 20 Lidocaine 20 mg/ml - 50 ml 75,600 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje loti19 2,975 Shpallur Procedura


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.