Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas autoritetit tenderues

Rezultate pėrmbledhėse sipas autoritetit tenderues

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
108 677 15852 42,049,422,036 12,471 33,149,667,523 25,871,277,721

Lista e tenderave


Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna per nevoja te Drejtorise se Sherbimit Spitalor Kukes ndare ne 2 lote - Marreveshje Kuader me disa operatore ekonomik (nje OE te vetem fitues per secilin lot)- ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj). 1,918,063 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti Loti 1 Hydrocortisone sodium succinate 8,803 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 8 Laboratori Anatomopatologjise 703,000 Njoftuar Fituesi Farma Net Albania 22.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 7 Materiale konsumi per kryerjen e procedurave laboratorike nga marrja e mostres deri ne rezultatin e analizes dhe kimikate 1,421,158 Njoftuar Fituesi Farma Net Albania 17.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 6 Elektrolite Easy Lyte Na/K/Ca pH ose ekuivalent por kompatibel per aparatin qe disponon Laboratori i SRD 278,500 Njoftuar Fituesi Biometric Albania SHPK 185.00
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Blerje karburanti 9,042,549 Njoftuar Fituesi GEGA CENTER GKG 8.40
Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Blerje medikamente mjekesore 20,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje aparat Grafie per polikliniken Lushnje 6,600,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat "Evadim i mbetjeve te Spitalit Mat" 1,500,000 Njoftuar Fituesi V.A.L.E. RECYCLING 995.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Furnizim vendosje llampe e Rontgenit dhe Konverter per Ct Scanner per Spitalin Rajonal Durres 11,207,182 Njoftuar Fituesi HEALTH & LIGHT ShPK 11.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Blerje lende djegese pelet druri, per kaldajat e Spitalit Devoll – Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12-Muaj . 2,281,673 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier RIPARIM DHE MIREMBAJTJE AUTOMJETEVE 2,499,500 Shpallur Procedura
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje medikamente 947,841 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Materiale Hidraulike, per Ndricim dhe Aksesore Per Dyer dhe Dritare 999,180 Njoftuar Fituesi HYSI-2 F 823.00
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Materiale dhe kite per kerkim dhe diagnostikim per laboratorin e biologjise molekulare, semundjeve infektive emergjente, si dhe HIV, HEP, HPV , etj. blerje. 7,995,000 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Lot 12 Promethazine 58,212 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 52.92
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Lot 11 Phenobarbital 34,398 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 52.92
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Lot 10 Lidocaine 211,680 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 151.20
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Lot 9 Caffeine sodium benzoate 21,870 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 48.60
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Lot 8 Lanatoside C 124,362 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 52.92
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Lot 6 Thiamine hydrochloride (Vitamin B1) 486,000 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 54.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Lot 5 Pyridoxine hydrochloride (Vitamin B6) 621,000 Njoftuar Fituesi Ilma SHPK 54.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Sherbim i pastrimit te ambjentit te jashtem ne QSUT 12,995,932 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 6 – Minisnare 2,170,400 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 5 - Pacemaker MRI compatible / Pacemaker te pershtatshem per MRI 8,843,138 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 4 – Biventricular pacemaker (CRT-P) 10,035,994 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 2 - Pacemaker VVIR dhe DDDR 24,146,520 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Blerje materiale mjekesore specifike per Sherbimin e Hemodinamikes ne QSUT, e ndare ne lote 81,454,453 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 21 Epoetine (Alfa/Zeta) 30.000 UI/0.75 ml 12,675,008 Njoftuar Fituesi Pegasus SHPK 10.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė "Blerje qelqurina" 2,298,208 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 1.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.