Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės 16 29 183,356,767 26 183,356,767 174,469,036

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Sherbim mobile 1,526,333 Lidhur Kontrata ALBTELECOM SHA 1,370,000.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje karburant pėr nevoja tė QKUM-sė 1,555,840 Njoftuar Fituesi Kastrati SHA - Kastrati SHPK
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Siguracionin e nderteses, zyrave dhe pajisjeve te QKUM-se 3,653,333 Lidhur Kontrata ALB - SIGURACION 3,652,000.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Sherbim GPS dhe monitorim per autoambulancat 7,850,000 Lidhur Kontrata ELEKTROSEK 7,823,400.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės sherbime dezinfektimi 800,000 Njoftuar Fituesi MURATI BA 228,000.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje pjesė riparuese pėr sistemin e Njėsisė sė Koordinimit. 798,700 Lidhur Kontrata Mirjan Niēo
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės blerje set te urgjences mjekesore 25,935,750 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 25,539,000.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Sherbime mirembajtje dhe riparimi te sistemit te pajisjeve teknologjike te QKUM-se, Marveshje kuader ku te gjitha kushtet jane te percaktuara, me afat 12 muaj, me nje OE 1,873,720 Lidhur Kontrata ALTEC SHPK 1,801,100.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje Bilete Tirane -New Orleans Shpallur Procedura
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje Pajisje Mjekesore per autoambulancat e sherbimit te urgjences 16,736,667 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 16,676,000.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Sherbim i ruajtjes dhe sigurise fizike ne ambjentet e QKUM. 6,494,812 Lidhur Kontrata TONI-SECURITY SHPK 5,413,817.56
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje bilete transporti ajror Tirane -New Castle. Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 89,990.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje bilete transporti ajror Tirane -New Castle Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 89,990.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje bilete transporti Ajror Tirane -New Castle Njoftuar Fituesi Aida Tiko 67,000.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje Bilete transporti ajror Shpallur Procedura
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje bilete avioni Tirane -New Castle Shpallur Procedura
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Sherbim Mobile 1,496,337 Njoftuar Fituesi ALBTELECOM SHA 1,092,325.81
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Sigurimi i Nderteses , zyrat, paisjet e QKUM-se 3,333,333 Njoftuar Fituesi ALB - SIGURACION 3,331,900.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi GPS dhe monitorim per Autoambulancat 7,000,560 Lidhur Kontrata ELEKTROSEK 6,864,480.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė fizike nė ambjentet e Qkum- sė 6,100,000 Lidhur Kontrata TREZHNJEVA SHPK 4,995,079.75
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Sigurimi i ndėrtesės sė zyrave, aseteve tė luajtshme dhe tė paluajtshme tė QKUM 2,600,000 Lidhur Kontrata ALB - SIGURACION 2,598,750.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje set tė Urgjencės Mjekėsore 39,644,828 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 38,976,725.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbim GPS dhe monitorim pėr Autoambulancat nė Spitale dhe Urgjencėn Mjekėsore Tiranė 12,112,821 Rishpallje me Lidhje Kontrate ELEKTROSEK 11,999,977.92
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Sigurimi i ndėrtesės, zyrave, aseteve tė luajtshme dhe tė paluajtshme tė QKUM 2,000,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate ALB - SIGURACION 1,992,000.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, nė ambientet e QKUM-sė - financuar nga Buxheti i Shtetit viti 2017 7,083,333 Rishpallje me Njoftim Fituesi RO. GAT SECURITY 7,000,000.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shtesė Kontrate: Shėrbim GPS dhe monitorim pėr autoambulancat nė spitale dhe Urgjencėn Mjekėsore Tiranė 1,498,500 Lidhur Kontrata +Shtesė "NDREKAJ" -ELEKTROSEK 1,498,500.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike nė ambjentet e Q.K.U.M-sė pėr njė periudhė 4-mujore 3,120,000 Lidhur Kontrata RO. GAT SECURITY 3,120,000.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje, montim pajisje mjekėsore pėr autoambulancat e Shėrbimit Kombėtar tė Urgjencės Mjekėsore 29,341,900 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 27,930,000.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje mjete mbrojtese ndaj COVID19 800,000 Njoftuar Fituesi ARTEO 2018 319,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.