Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 54 197 390,974,435 149 345,488,890 335,006,103

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Grumbullim, trajtim dhe asgjėsim i mbetjeve spitalore 2,974,000 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Grumbullim, trajtim dhe asgjesim i mbetjeve spitalore 1,683,868 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje medikamente 3,402,237 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 3,400,478
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizim - vendosje ashensori dhe ndėrtimi i kullės sė ashensorit 4,500,000 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Rikonstruksion dhe Ndėrtim muri rrethues nė anėn jugore tė Spitalit 3,333,326 Lidhur Kontrata AVDULI SHPK 2,579,059
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil) 799,867 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 799,867
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje kite dhe reagente dhe materiale konsumi laboratori - Loti 2 276,350 Anuluar Procedura
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje kite dhe reagente dhe materiale konsumi laboratori - Loti 1 16,723,650 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 16,721,470
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore nė Spitalin Rajonal Elbasan - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 5 - Mirėmbajtje parandaluese pėr aparat Mamografi dhe anestezi 488,000 Rishpallur Prokurimi
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore nė Spitalin Rajonal Elbasan - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 4 - Mirėmbajtje parandaluese pėr aparate anestezie dhe respirator 310,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi MEDFAU SHPK 300,000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore nė Spitalin Rajonal Elbasan - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 3 - Mirėmbajtje parandaluese pėr aparate anestezie dhe respirator 300,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Biometric Albania SHPK 300,000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore nė Spitalin Rajonal Elbasan - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Mirėmbajtje full-risk pėr aparat 1,215,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi SAER MEDICAL & HEALTH & LIGHT SHPK 1,215,000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore nė Spitalin Rajonal Elbasan - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Mirėmbajtje full-risk pėr pajisje laboratori 1,530,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Genius SHPK 1,530,000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Grumbullim, trajtim dhe asgjesim i mbetjeve spitalore 3,154,140 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 2,920,500
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė sė godinave me roje private, punonjės shėrbimi dhe sistem alarmi 12,344,331 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 11,869,838
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Grumbullim, trajtim dhe asgjesim i mbetjeve spitalore (nevojė ekstreme) 1,701,000 Lidhur Kontrata Euroteam SHPK 1,701,000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje e impianistikės (Gazra mjekėsore, sistem ajri kondicionuar, i pompave tė ujit, fluksostateve dhe tė qarkullimit) 1,000,000 Lidhur Kontrata CLIMACASA 730,000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje objektesh ndėrtimore 5,344,140 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje materiale konsumi pėr shėrbimin e hemodializės 1,655,860 Lidhur Kontrata +Shtesė Montal SHPK 1,655,860
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje materiale tė ndryshme pėr pastrim 251,900 Lidhur Kontrata +Shtesė ATLANTIK 3 SHPK 251,900
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje medikamente pėr lotin 30 (Metronidazole) 139,397 Lidhur Kontrata +Shtesė VINIFARMA SHPK 139,397
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Mirėmbajtje e impianistikės spitalore nė repartin e dializės 665,665 Lidhur Kontrata +Shtesė Montal SHPK 665,665
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje materiale konsumi pėr shėrbimin e hemodializės 1,903,950 Lidhur Kontrata +Shtesė Montal SHPK 1,903,950
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje Oksigjen i lėngshėm 1,381,564 Lidhur Kontrata +Shtesė MESSER ALBAGAZ SHPK 1,381,564
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje medikamente 212,720 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 212,720
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje Shtypshkrime 267,035 Lidhur Kontrata +Shtesė Rama Graf SHPK 267,035
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Mirėmbajtje (full-risk) pėr disa pajisje mjekėsore nė Spitalin Rajonal Elbasan - Loti 1 156,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Biometric Albania SHPK 156,000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje Oksigjen i gaztė 292,838 Lidhur Kontrata +Shtesė GTS SHPK - MESSER ALBAGAZ SHPK 292,838
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Riparim dhe mirėmbajtje tė automjeteve 314,400 Lidhur Kontrata +Shtesė ALSTEZO SHPK 314,400
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje medikamente pėr lotin 1, 21 dhe 22 (Cefazoline sodium, Diclofenac sodium, Ketoprofen sale di lisina); lotin 28, 24 dhe 13 (Cefuroxime sodium, Ciprofloxacine dhe Gentamycine sulphate) dhe lotin 7 (Tramadol) 364,514 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 364,514