Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 27 262 274,217,633 217 85,888,390 89,487,144

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje ushqime per Spitalin Kukes(Bylmet) 1021446 Lidhur Kontrata KADRA SHPK 1018242
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje Kite dhe Reagente per nevojat e Spitalit Kukes e ndare ne lote.
Loti 1 Kite
2623850 Lidhur Kontrata Genius SHPK 2616155
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Supervizim+Koalidim pėr Rikonstruksionin e Spitalit Rajonal Kukės-Faza-I” - Marrėveshje Kuadėr me disa Operatorė Ekonomik ku jo tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara, me afat 25 muaj. 2255833 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Evadim i mbetjeve spitalore te spitalit Kukes per vitin 2018 2000000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 1999500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 14 Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml Flakon/ Ampule 46121 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 46120
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 5 Human Antitetanus Immunoglobulin 1714493 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 1713000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Studim projektimi Pėr projekt-preventiv zbatimi pėr rikonstruksionin e pavioneve-faza e dytė-Spitali Kukes 1391667 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Rikonstruksion Spitalit Rajonal Kukes”-faza I (blloku operator dhe urgjenca , maternitetit , administrata) 163832500 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kukės. 1899067 Njoftuar Fituesi TONI-SECURITY SHPK 1864112.4
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės :Mirmbajtje Full Risk te pajisjes Mjeksore - Scanner Toshiba / TSX-021B/4 , per Drejtorine e Sherbimit Spitalor Kukes 2666667 Lidhur Kontrata BNT Electronics SHPK 2666000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 7 Streptomycin 21814 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 30 Aciclovir 1605 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 6 Ushqim parenteral total 81000 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 17 Acetazolamide 3285 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 9 Ferrous sulphate 28417 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 1 Amoxicilline 2793 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 4 Gentamicin sulphate 15584 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 8 Methylergometrine Maleate 19189 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 18 Betamethasone +Chloramphenicol 21221 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 3 Benzylpenicillin potassium 11247 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 2 Azithromycin 100 mg/5ml Flakon/ Ampule 11347 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 10 IRON (III) 100 mg/5ml Flakon/ Ampule 97398 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 11 Glucose 10%-500 ml Flakon/ Ampule 40682 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 12 Human Albumin Serum 20%-100ML Flakon/ Ampule 187921 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 13 Human anti D-Rh imunoglobulin 1250 UI Flakon/ Ampule 94677 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 15 Insulin Lispro (25% Insulin Lispro solution + 75% Insulin Lispro Protamine suspension) 100UI/ML Shiringe e para pergatitur 8854 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 16 Biphasic Human Insulin (produced by technique called AND recombinant on Escherichia coli's strain) x 100IU/ml Cartridge 10728 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 19 Ciprofloxacin 3 mg/ml-5 ml Flakon/ Ampule 10945 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 20 Dexamethasone + Neomycin sulphate + Polymyxin B Ung oftalmik 3.5 gram Tubet 6655 Anuluar Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 21 Proparacaine hydrochloride 9194 Anuluar Procedura


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.