Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Rajonal Durrės 62 514 881,297,918 323 409,874,717 368,154,866

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės PUNIME HIDROIZOLIM TARRACE PER GODINEN E KIRURGJISE NE SPITALIN RAJONAL DURRES 8,679,321 Lidhur Kontrata Meni SHPK 5034331
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 1 Elektroforeza 367,950 Shpallur Procedura Biochem Nrp SHPK 367450
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 6. Materiale Konsumi per kryerjen e procedures laboratorike nga marrja e mostres deri ne rezultatin e analizes dhe kimikate 1,210,100 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 1075466.8
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 7. Kite Reagente per Laboratorin Anatomopatologjise 1,095,100 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 887360
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 1 Gjaku dhe Organet Formuese te Gjakut, Human Albumin Serum 75,168 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 Barna Antineoplastike dhe Immunomodulatore, Folinic Acid 21,511 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 3 Anestezi Reanimacion Ushqim Parental Total 162,000 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 4 Barna Antineoplastike dhe Immunomodulatore Epirubicin 28,647 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 5 Barna Hormonale Sistemike, Hormonet Seksuale Methylergometrine Maleate 24,671 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 6 Anti-Infektive te Pergjithshem Human Rabies Vaccine 186,202 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 7 Anti-Infektive te Pergjithshem Human Antitetanus Immunoglobulin 8,343,866 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 8 Gjaku dhe Organet Formuese te Gjakut Phytomenadion 138,362 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 9 Metabolizmi dhe Traktati Tretes Adenosine 21,890 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 10 Sistemi Kardiovaskular Isoprenaline 5,237 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 11 Sistemi Muskolo-Skelektik Dantrolene 87,831 Anuluar Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 Mirėmbajtje parandaluese dhe korrigjuese e pajisjeve Drager 449,705 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 440000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 - Aksesore pėr Kasete Dixhitale per pajisjet e Imazherise 260,000 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 250000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 3 Mirėmbajtje parandaluese dhe korrigjuese pėr Aparatet e Anestezisė Siarre 824,719 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 824000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Supervizim i Rikonstruksionit te Godines se Pediatrise - Marrėveshje Kuadėr me disa Operatorė Ekonomik ku jo tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara, me afat 26 muaj 2,109,944 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 1. Kite Reagente per SAT 450 3,122,840 Lidhur Kontrata Genius SHPK 3111060
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2. Kite Reagente per Abacus 3CT 1,588,500 Lidhur Kontrata Genius SHPK 1579500
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 3. Kite Reagente per Autoanalizator Maglum 600 552,750 Lidhur Kontrata Genius SHPK 552250
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 4. Kite Reagente per Aparat Ichroma Reader 265,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 265000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 8. Kite reagente per Mikrobiologji (Antibiotik) 855,710 Lidhur Kontrata Genius SHPK 851390
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 Sistem extension per sistemin e referimit te pacientit 166,667 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 1 Zgjerim i rrjetit ekzistues Access Control dhe Data 1,499,500 Anuluar Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 Astrupograma 1,310,000 Anuluar Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 3 - Riparim ,sherbim dhe nderrim pjesesh per ventilator dhe aspirator nė sallen e reanimacionit kirurgji dhe maternitet 1,128,200 Anuluar Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 4 Mirėmbajtje parandaluese dhe korrigjuese per pajisjet laboratorike 327,541 Anuluar Procedura
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės BLERJE MATERIALE PER OKULISTIKEN PER SPITALIN RAJONAL DURRES 1,249,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1246600


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.