Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 22 134 197,230,693 117 167,356,409 163,034,018

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti 2 - Furnizim Vendosje Aparat Oksimetrie. 597,600 Lidhur Kontrata GTS SHPK 592,800.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Loti 1 - Furnizim vendosje Panele Dopio Oksigjeni 799,980 Lidhur Kontrata GTS SHPK 798,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Mirėmbajtja e autoambulancave tė Spitalit Rajonal Berat 1,290,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate LUAN KOKA 1273585
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje Krevate Pacienti nga tė ardhurat dytėsore 4,222,400 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 4196500
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje filma x-ray. Loti 1 - Filma Konvecional pėr grafi skopi dhe mamografi 746,550 Anuluar Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje filma x-ray. Loti 2 - Filma skaneri 151,200 Anuluar Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Furnizime me kite reagent biokimit dhe materiale laboratorike 3,297,830 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 3173430
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i trajtimit tė Mbetjeve Spitalore 2,508,800 Njoftuar Fituesi Euroteam SHPK 2257920
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje Kite dhe Reagentė pėr Spitalin Rajonal Berat. Loti 1 - Furnizime me kite, reagent biokimik dhe materiale laboratorike 3,327,030 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje Kite dhe Reagentė pėr Spitalin Rajonal Berat. Loti 2 - teste pėr hemoglobinė e glukozuar 795,000 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 787000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje Kite dhe Reagentė pėr Spitalin Rajonal Berat. Loti 3 - reagente pėr cell counter 1,242,200 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 1240000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje Kite dhe Reagentė pėr Spitalin Rajonal Berat. Loti 4 - teste pėr analiza pėr aparat VEDALAB 2,252,900 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 2252300
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje Kite dhe Reagentė pėr Spitalin Rajonal Berat. Loti 5 - solucione pėr elektrolite 288,400 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 288000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje Kite dhe Reagentė pėr Spitalin Rajonal Berat. Loti 6 - teste pėr astrup 85,000 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 85000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i riparimit tė aparaturave - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Riparimi i aparatit grafi-skopi model essenta dhe dy aparate larėse tė filmave radiologjike 2,500,000 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 2498000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i riparimit tė aparaturave - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Riparimi I Aparaturave te anestezise model drager,mamografise mamaomat300 dhe aparatit te gastros endoskopise 1,666,667 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 1665800
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i riparimit tė aparaturave - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 3 - Riparim i aparaturave laboratorike autoanalizator, aparat fotometėr model minitecno pėr spitalin dhe poliklinikėn, aparat ecg, elektrobisturi 416,000 Lidhur Kontrata Biometric Albania SHPK 416000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje kitesh dhe reagentesh - financuar nga Buxheti i Shtetit 7,998,530 Rishpallur Prokurimi
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Furnizim, vendosje e pajisjeve mjekėsore pėr Repartin e Rikonstruktuar tė Urgjencės pėr Spitalin Rajonal Berat 1,262,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate GREEMED SHPK 1257500
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i Lavanterisė pėr larjen e Teshave, pėr Spitalin Rajonal Berat 4,088,000 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 3995177
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje pajisje pėr Repartin e Rikonstruktuar tė Urgjencės pėr Spitalin Rajonal Berat. Loti 1 - Furnizim, vendosje, pajisje mobilimi, aspirimi, kondicionimi pėr Repartin e Rikonstruktuar tė Urgjencės pėr Spitalin Rajonal Berat. 2,904,660 Lidhur Kontrata Donald MOLISHTI 2523000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Rikonstruksioni i repartit tė Urgjencės dhe Hollit tė Spitalit Rajonal Berat 20,416,666 Lidhur Kontrata TOTILA SHPK&ED KONSTRUKSION SHPK 20379050
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i trajtimit tė mbetjeve spitalore - financuar nga Buxheti i Shtetit 3,690,000 Anuluar Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, pėr nevoja tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Berat 5,257,423 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 5190640
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje barnash 1,368,217 Anuluar Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje sistemi qendror i monitorimit dhe sinjalistikės sė pacientit dhe sisteme tė tjera mjekėsore pėr reanimacionin - financuar nga tė ardhurat dytėsore 1,525,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1514000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje aparatura dhe paisje mjekėsore pėr reanimacionin - financuar nga Buxheti i Shtetit 6,663,655 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 6579000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje lėndė ngrohje pellet (pėr kaldaja pellet) pėr Spitalin Rajonal Berat 1,717,200 Lidhur Kontrata Nafire MOLLOHOLLI 1710720
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,299,370 Lidhur Kontrata A.E.K Security SH.R.S.F. 1171885
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Rikonstruksioni i repartit tė reanimacionit Spitalit Rajonal Berat 6,382,610 Rishpallje me Lidhje Kontrate TOTILA SHPK 6380670