Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr 12 31 79,418,314 29 69,177,135 63,216,872

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti I ; Blerje buke 1196208 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 944032
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti II; Blerje produkte mishi e bulmeti 6200064 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 4790380
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti III ; Blerje ushqime kolonjare dhe zarazavate 3493377 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 2692785
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore 2250000 Shpallur Procedura
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje materiale mjekimi stomatollogjike 1500000 Lidhur Kontrata MOTO-MANIA 1384500
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje kite dhe reagente per laboratoret 2250000 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 1753120
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shėrbim i ruajtjes me roje civile – Marrėveshje Kuadėr 7984763 Njoftuar Fituesi MIRI SHPK 7968000
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Sherbim me roje civile per Spitalin Rajonal Shkoder 7991179 Anuluar Procedura
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime ndarė nė lote. Loti 1 - Blerje buke 1381536 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 1330992
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime ndarė nė lote. Loti 2 - Blerje produkte mishi dhe bulmetra 6052681 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 5568180
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime ndarė nė lote. Loti 3 - Blerje ushqime kolonjare dhe zarzavate 3427446 Lidhur Kontrata SEAD-SGS 3071525
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shėrbimi i sigurimit dhe ruajtjes sė objekteve me roje private (Prill - Dhjetor) 8034120 Lidhur Kontrata Marku - N SHRSF 7587780
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje materiale pastrimi 367730 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 367730
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje materiale tė buta dhe veshmbathje 479440 Lidhur Kontrata +Shtesė Blerina kapedani 479440
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1438200 Lidhur Kontrata +Shtesė Marku - N SHRSF 1438200
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore - financuar nga Buxheti i Shtetit 1250000 Lidhur Kontrata Rozafa-94 SHPK-Briela SHPK 912684
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje kite dhe reagentė pėr laboratorėt - financuar nga Buxheti i Shtetit i vitit 2016 2750000 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 2731010
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje materiale mjekimi stomatologjik 1666670 Lidhur Kontrata MOTO-MANIA 1489250
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime- Loti 1 Blerje buke 736920 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 675648
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime- Loti 2 Blerje produkte mishi dhe bulmetra 3398530 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 2821824
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime- Loti 3 Blerje ushqime kolonjare dhe zarzavate 1980020 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1821015
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime pėr periudhėn gusht 2017 479340 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 479340
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime pėr periudhėn gusht 2017 477450 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 477450
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti 8 - Haloperidol, 20 mg/10ml, Flakon; Loti 21 - Diclofenac sodium 245250 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 245250
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Loti 1 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Heparine sodium 25000 UI/5 ml Flakon 38042 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 38042
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime pėr periudhėn Qershor 2016, i ndarė nė lote 554108 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 527580
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime pėr periudhėn Qershor 2016, i ndarė nė lote 120150 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 113400
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime 322830 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 320280
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shėrbimi i sigurimit dhe ruajtjes sė objekteve 7408620 Lidhur Kontrata Marku - N SHRSF 7252200
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shėrbim i sigurimit dhe ruajtjes sė objekteve 2625840 Lidhur Kontrata Marku - N SHRSF 2617440


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.