Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 17 53 219,134,529 46 147,654,390 134,360,699

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje reagentė pėr mikrobiologjinė. 2836250 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 2833750
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Materiale dhe reagentė pėr infermieri 130700 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 121620
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje pajisjesh elektronike pėr UMT 13160450 Njoftuar Fituesi BNT Electronics SHPK 12760110
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje kancelarie 1424568 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Ruajtja dhe sigurimi fizik i Universitetit tė Mjekėsisė, Tiranė, Marrėveshje Kuadėr 18202997 Njoftuar Fituesi PELIKANI SECURITY GROUP SHPK 17499392
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė SHĖRBIME PĖR MIRĖMBAJTJEN E OBJEKTEVE NDĖRTIMORE TĖ UNIVERSITETIT TĖ MJEKĖSISĖ TIRANĖ (LYERJE) 1356000 Lidhur Kontrata Meni SHPK 3039500
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė SHĖRBIME PĖR MIRĖMBAJTJEN E OBJEKTEVE NDĖRTIMORE TĖ UNIVERSITETIT TĖ MJEKĖSISĖ TIRANĖ (LYERJE) 483100 Lidhur Kontrata Meni SHPK 3039500
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė BLERJE TONERASH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ 1491138 Lidhur Kontrata BT Solutions
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė BLERJE TONERASH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ 126077 Lidhur Kontrata BT Solutions
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje aparatura mjeksore stomatologjike per Fakultetin e Mjekėsisė Dentare, Tiranė. 15400000 Shpallur Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Materiale stomatologjike pėr Departamentin e kirurgjise OMF 423234 Njoftuar Fituesi MOTO-MANIA 326000
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Materiale stomatologjike pėr Departamentin e Terapisė 1153980 Njoftuar Fituesi MOTO-MANIA 991350
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė BLERJE TONERASH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ 944999 Lidhur Kontrata BT Solutions
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė BLERJE KONDICIONERĖSH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ 1996328 Lidhur Kontrata KLIMA TEKNIKA TB2
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje diplomash pėr Universitetin e Mjeksisė Tiranė 1115940 Lidhur Kontrata ONUFRI SHPK 890095
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė SHĖRBIME PĖR MIRĖMBAJTJEN E OBJEKTEVE NDĖRTIMORE TĖ UNIVERSITETIT TĖ MJEKĖSISĖ TIRANĖ (LYERJE) 3516150 Njoftuar Fituesi Meni SHPK 3039500
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Rikonstruksion i godinės sė FM-sė 16400000 Anuluar Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė BLERJE TONERASH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ 3558381 Njoftuar Fituesi BT Solutions 2717718
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Ruajtja dhe sigurimi fizik i Universitetit tė Mjekėsisė, Tiranė Lidhur Kontrata PELIKANI SECURITY GROUP SHPK
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė BLERJE KONDICIONERĖSH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ 480000 Lidhur Kontrata KLIMA TEKNIKA TB2 480000
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje bileta avioni vajtje - ardhje Titane-Bolonja(BLQ)- Tirane Njoftuar Fituesi Vilma Kadesha 83,000
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje materialesh pastrimi dhe dezinfektimi per Universitetin e Mjekesise, Tirane. 677683 Lidhur Kontrata DIMEX 500825
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje materialesh pastrimi dhe dezinfektimi per Universitetin e Mjekesise, Tirane. 129245 Lidhur Kontrata DIMEX 73000
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje materialesh pastrimi dhe dezinfektimi per Universitetin e Mjekesise, Tirane. 366536 Lidhur Kontrata DIMEX 206215
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje materialesh pastrimi dhe dezinfektimi per Universitetin e Mjekesise, Tirane. 1726851 Njoftuar Fituesi DIMEX 1147800
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Reagentė Mikrobiologjie" 2836250 Anuluar Procedura
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Reagentė pėr Farmaci 2196160 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 1711838
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Materiale stomatologjike pėr Departamentin e Terapisė 1082333 Njoftuar Fituesi MOTO-MANIA 877000
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Reagentė pėr Farmaci 1465789 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 1302170
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė BLERJE KONDICIONERĖSH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ 3420946 Njoftuar Fituesi KLIMA TEKNIKA TB2 3074000


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.